يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۷

ممنوعیت ادامه فعالیت تالارها در ۶ شهرستان خراسان جنوبی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به ممنوعیت فعالیت تالارها در شهرستان‌های با وضعیت شیوع نارنجی و قرمز در استان، گفت: فعالیت تالارهای شش شهرستان استان ممنوع شد.
ممنوعیت ادامه فعالیت تالارها در ۶ شهرستان خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمد دهقانی فیروزآبادی، امروز یکشنبه ۸ تیر به رسانه‌های گروهی اعلام کرد: هم اکنون ۶۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
وی از شدت وضعیت شیوع کرونا در استان خبر داد و گفت: شرایط ابتلاء به ویروس کرونا روز به روز در استان تشدید می‌شود و وضعیت استان وخیم شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: اکنون ۱۹۰ بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
دهقانی با اشاره به ممنوعیت فعالیت تالارها در شهرستان‌های با وضعیت شیوع نارنجی و قرمز در استان، تصریح کرد: فعالیت تالارهای شش شهرستان استان ممنوع و این مصوبه به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ابلاغ شده است.
وی افزود: در شهرهایی که هنوز اجازه فعالیت تالارها وجود دارد باید ۵۰ درصد ظرفیت پذیرش مهمان داشته و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و همچنین در شهرهای با وضعیت شیوع قرمز و نارنجی در صورت فعالیت تالارها مجبور به پلمب واحد صنفی خواهیم بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند یادآور شد: از هم استانی‌ها تقاضا می‌کنیم فاصله گذاری اجتماعی را رعایت و حتماً از ماسک استفاده کنند تا شاهد شیب نزولی کرونا در استان باشیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۷۷۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تالار عروسی , خراسان جنوبی , بیرجند