دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۷

نماینده فردوس در مجلس: ظرفیت شمش منیزیم مغفول مانده است

نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت‌های صنعتی منطقه با حداقل ظرفیت درحال کار است که شمش منیزیم فردوس به عنوان یک ظرفیت ملی و یکی از این صنایع تضعیف شده باید تا ۱۰۰ درصد فعال شود.
نماینده فردوس در مجلس: ظرفیت شمش منیزیم مغفول مانده است
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام مجید نصیرایی صبح امروز در شورای اداری شهرستان فردوس اظهار داشت: آغاز احداث راه‌آهن فردوس یکی از یادگارهاینماسنده سابق است که می‌طلبد با قوت پیگیری گردد که مسیر تا سرایان ادامه پیدا کند و این طرح به طور کامل محقق شود.

نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: به همه مسئولان شهرستان و استان توصیه می‌کنم از فرصت حضور استاندار جهادی و پرکار استفاده کنند و کوتاهی را کنار بگذارند که پذیرفته نیست.
وی گفت: ظرفیت‌های صنعتی منطقه با حداقل ظرفیت درحال کار است که شمش منیزیم فردوس به عنوان یک ظرفیت ملی و یکی از این صنایع تضعیف شده است که باید تا 100 درصد فعال شود و می‌تواند در فازهای بعدی تا هزار نفر اشتغال ایجاد کند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: در حوزه بهداشت و درمان باید دانشگاه علوم پزشکی فردوس شکل بگیرد و همه ظرفیت‌ها را به کار خواهیم گرفت تا حق مردم این شهرستان ادا شود.

نصیرایی افزود: توسعه صنعت گردشگری در دستور کار ما قرار دارد و مستلزم همکاری قدرتمند در شهرستان و استان است که باید شهرستان فردوس را شهری برای گردشگری معرفی کنیم.
وی گفت: به تحقق همه خواسته‌ها کمک خواهم کرد اما قرار نیست کار فرماندار و مدیر را بنده انجام دهم و هر مسئولی باید کار خودش را با دقت و سرعت و صراحت به سرانجام رساند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: در مواضع انقلاب اسلامی با احدی تعارف ندارم و اگر کسی در این زمینه ذره‌ای قصور کند با جدیت مقابل او خواهم ایستاد و یکی از باورهای بنده این است که مدیر انقلابی اهل کار است زمان برای خدمت تعیین نمی‌کند و برای مردم ارزش قائل است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۷۸۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , منیزیم , خراسان جنوبی , بیرجند