دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۴

برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت جهاددانشگاهی به صورت حضوری و مجازی

معاون آموزشی جهادانشگاهی خراسان جنوبی از برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت جهاددانشگاهی به صورت حضوری و مجازی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.
برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت جهاددانشگاهی به صورت حضوری و مجازی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، مجتبی ابراهیمی اظهار کرد: کلاس‌های آموزشی اوقات قراغت جهاددانشگاهی به صورت الکترونیک و در فضای مجازی و هم به صورت حضوری در تابستان سال جاری برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه کلاس‌های حضوری نیز با جمعیت کم و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد، افزود: محیط  کلاس‌ها نیز هر روزه ضدعفونی و برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کلاس‌ها در قالب جمعیت 5 تا 6 نفره برگزار می‌شود.

معاون آموزشی جهادانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: دوره‌های آموزشی مجازی نیز در قالب سامانه امجد که متعلق به جهاددانشگاهی است و با کیفیت بسیار بالای صوتی و تصویری برگزار می‌شود.

ابراهیمی با بیان اینکه این کلاس‌ها در موضوعات مختلف از جمله دوره‌های اشتغال محور، فنی مهندسی ،علوم انسانی و بازار برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند تا 20 تیرماه به سامانه  http://jdrouyesh.ir/ مراجعه و در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۷۸۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , دانشگاه , اوقات فراغت