دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۸
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی:

امروز نقطه عدالت طلبی در مکتب امام حسین(ع) است

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی گفت: ظلم مکتب لیبرال دموکراسی آنقدر شدید شده که مردم پرچم آمریکا را می‌سوزانند و امروز نقطه عدالت طلبی، مرقد مطهر حضرت امام حسین(ع) است و مردم جهان به پیروی از این امام همام با ظلم مبارزه می‌کنند.
امروز نقطه عدالت طلبی در مکتب امام حسین(ع) است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی‌زاده مدیریت حراست بعثه مقام معظم رهبری در سازمان حج و زیارت اظهار داشت: امروز که جهان به دو نقطه عدالت و بی‌عدالتی تقسیم شده است مشاهده می‌کنید که طبل رسوایی‌ غرب به صدا درآمده به‌گونه‌ای که حتی مردم خودشان هم فریاد عدالت‌خواهی سر می‌دهند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی گفت: ظلم مکتب لیبرال دموکراسی آنقدر شدید شده که مردم آمریکا، پرچم آمریکا را می‌سوزانند و مجسمه‌های بی‌عدالتی را به زیر می‌کشند.
وی افزود: امروز نقطه عدالت طلبی مرقد مطهر حضرت امام حسین(ع) است در هند روزی ماهاتما گاندی به مردم شبه قاره هند که زیر چکمه‌های انگلیس له می‌شدند گفت "من شرّ این انگلیسی‌های خبیث را از شبه قاره کوتاه می‌کنم آن هم به پیروی از رهبر آزادگان جهان حسین بن علی(ع)" این کار را انجام می‌دهم. 

عبادی بیان کرد: اخیرا دولتمردان آمریکا در خیابان‌های واشنگتن و نیویورک می‌خواهند با ترس، وحشت، ترور و شکنجه مردم را از صحنه خارج کنند ولی مردم خارج نمی‌شوند و هر وقت هم اعتراضات خاموش شود، آتش زیر خاکستر خواهد بود و دوباره شعله‌ور خواهد شد.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد: کسی که می‌تواند عدالت را در جهان اجرا کند فرزند حضرت حسین(ع)، مهدی موعود است که در انتظار او و بر محور نایب عامش، هسته‌های مقاومت شکل گرفته و دیگر کار از کار غرب گذشته، بنابراین امیدواریم با استقرار جهانی، بشر از این وحشی‌گری‌ها، ظلم‌ها و مکتب‌های انحرافی نجات پیدا کند.

عبادی تصریح کرد: قدر زیارت عتبات عالیات و آستان مقدس معصومین را می‌دانیم که مانعی در جلوی راه ما باشد و در صدر همه زیارت‌ها نیز زیارت بیت‌الله الحرام، رسول اکرم(ص) و ائمه معصومین بقیع(ع) است که وقتی مانعی پیش می‌آید انسان توجه می‌کند که چه نعمت‌های در دسترسی را از دست داده است.
وی افزود: مسلما مسئولان جمهوری اسلامی تا آخرین تلاش خود برای اینکه فیض زیارت بیت‌الله الحرام از مردم گرفته نشود، تلاش کرده‌اند و این طبیعی است و مردم نیز این باور را دارند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر موانع برطرف شود و از سال آینده مردم مانعی برای زیارت بیت‌الله الحرام نداشته باشند و قبل از آن نیز شرایط زیارت عتبات عالیات و به‌ویژه زیارت اربعین حسینی فراهم شود تا مردم در این بیوت حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۷۹۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , بیرجند , خراسان جنوبی , عدالت