دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲
امام جمعه بیرجند:

بازخوانی جنایات آمریکا به صورت کتب درسی در سرفصل آموزشی کشور گنجانده شود

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر می‌خواهیم که نسل آینده روی پای خود بایستد باید شناسنامه‌ای برای جنایات آمریکا و اروپا ایجاد کرد و به صورت تخصصی بر روی این مسائل کار شود و در سرفصل‌های آموزشی کشور گنجانده شود.
بازخوانی جنایات آمریکا به صورت کتب درسی در سرفصل آموزشی کشور گنجانده شود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در نشست با حجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی نماینده شهرستان‌های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع اختلاط دختر و پسر در مدارس استان مخصوصا در سنین بحرانی در حال پیگیری است و از شما نیز درخواست می‌کنیم تا وزیر آموزش و پرورش را دعوت کنید و از وی بخواهید تا این موضوع را قبل از آغاز سال تحصیلی پیگیری و راه حلی برای آن ارائه کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: سازمان گردشگری و همچنین محیط زیست تشکیلاتی هستند که باید خیلی مراقبت کنند چرا که در جهت نفوذ و انجام کارهای خلاف فرهنگی در حال سوء استفاده از آنان است متاسفانه به عنوان محیط زیست اجازه می‌دهند اتباع خارجی به عنوان شکار وارد شوند در حالی که متهم به نفوذ امنیتی هستند و یا به عنوان گردشگر نخست وزیر اسبق انگلیس وارد ایران شده و کل ایران را با نام گردشگر زیر پا گذاشته است.
وی افزود: ویروس کرونا مزیتی که داشت این بود که پای این بیگانگان را قطع کرد و این چنین کارها را تعطیل کرد.

عبادی بیان کرد: مسئله دیگری که هم رنگ فرهنگی و هم رنگ سیاسی و حقوقی دارد، مسئله حقوق بشر آمریکایی است که این روزها مسئولان آن را دنبال می‌کنند اما اینکه یک هفته به عنوان هفته حقوق بشر آمریکایی مطرح می‌شود راه چاره نیست چون نمی‌توان به درستی تمامی جنایات آمریکا را تبیین کرد پس مصوبه‌ای می‌خواهد که کارشناسان، جنایات آمریکا و اروپا را به صورت کتب درسی درآورند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد: اگر می‌خواهیم که نسل آینده روی پای خود بایستد باید شناسنامه‌ای برای جنایات آمریکا و اروپا ایجاد کرد و آن نمی‌شود مگر اینکه به صورت تخصصی بر روی این مسائل کار شود و از کلاس اول ابتدایی تا انتهای دانشگاه یک کتاب درسی داشته باشد.
وی تصریح کرد: جنایات آمریکا باید برای همگان باز شود، مسئله حقوق بشر آمریکایی یک رشته تخصصی درسی با تحقیق می‌خواهد که فرد از کلاس اول ابتدایی بداند که ماهیت آمریکا و اروپا به چه معنا است.

عبادی  خاطرنشان کرد: اگر چنانچه بر روی شناساندن جنایات آمریکا و همچنین فضای مجازی کار شود، همه چیز درست می‌شود چون ریشه تمامی مشکلات در این مسائل است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۷۹۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , بیرجند , خراسان جنوبی , آمریکا , آموزش