پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۵

بازدید استاندار خراسان جنوبی از طرح توسعه امامزاده شاه سلیمان علی(ع) خوسف

استاندار خراسان جنوبی از طرح توسعه آستانه شاه سلیمان علی(ع) خوسف بازدید و سپس با مردم روستاهای این شهرستان دیدار کرد.
بازدید استاندار خراسان جنوبی از طرح توسعه امامزاده شاه سلیمان علی(ع) خوسف
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمدصادق معتمدیان، سه شنبه شب 17 تیر با سفر به شهرستان خوسف از آستانه شاه سلیمان علی(ع) بازدید کرد. وی ضمن بازدید از طرح توسعه این بقعه به گفتگوی با هیئت امنا پرداخت.

 وضعیت زائرسراهای موجود، پیشرفت فیزیکی طرح عمرانی این آرامگاه و مشکلات زیرساختی از جمله مسائل مطرح شده در این گفتگو بود.
آستانه شاه سلیمان علی(ع)، به عنوان یکی از مهم‌ترین مکان‌های گردشگری مذهبی استان در ۱۲۰ کیلومتری  خوسف و در دهستان ماژان واقع شده و سالانه توجه هزاران زائر را به خود جلب می‌کند.

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برای پذیرایی هر چه بهتر از زائران این آستانه، طرح عمرانی ویژه‌ای را در دست اجرا دارد. احداث چند باب زائرسرا، مکان‌های فرهنگی، سوئیت، خانه عالم، دفتر اداری، دفتر هیئت امنا، سرویس بهداشتی و دیگر مکان‌های فرهنگی در این طرح توسعه‌ای دیده شده است.

استاندار خراسان جنوبی، سپس با حضور در بخش جلگه ماژان، با مردم این روستاها از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

معتمدیان در روستاهای طاهرآباد، جیرگ، مهنج، یوش و یوشو حضور یافت و ضمن دیدار با مردم این روستاها مشکلات و درخواست‌های آنان را بررسی و دستورات لازم را در راستای حل آن‌ها صادر کرد.
وی با حضور در روستای ماژان در جریان آخرین مصوبات سفر استاندار به شهرستان خوسف و بخش جلگه ماژان قرار گرفت و دستورات لازم را برای تسریع در روند اجرای آن‌ها به مسئولین ذی ربط به صورت تلفنی صادر کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۹۳۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , استاندار , خرسان جنوبی