يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۰
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

مردم از عدم نظارت‌ها گله‌مند هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: ویروس کرونا اگرچه آسیب‌هایی به بار آورد اما در بخشی دیگر باعث شد تا بیدار شویم لذا اگر چنانچه ما سبک زندگی خود را درست کنیم کرونا رحمت است.
مردم از عدم نظارت‌ها گله‌مند هستند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با مدیرکل و پرسنل بهزیستی خراسان‌جنوبی با اشاره به واقعه کشتار مردم در مسجد گوهرشاد، اظهار داشت: جریان مسجد گوهرشاد یک اتفاق نیست بلکه یک برنامه استعماری است.
وی با بیان اینکه آنچه در خصوص کودکان، معلولین و خانواده‌ها در اولویت است، توان دادن به آن‌ها است نه کمک کردن، بیان داشت: اگر هر سازمانی به موقع و درست عمل کند و پیشگیری امور را در دستور کار قرار دهد بهتر از آن خواهد بود که امور فاسد شود و بعدا بخواهد آن را بازسازی کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد: امروز در سطح کشور مردم از نظارت می‌نالند نه از مقررات، گاهی از مشاورین خارج سازمان بهزیستی گزارشاتی می‌رسد که خود مشاور مشکل ایجاد می‌کند و مشورت وی باعث اختلاف بیشتر در خانواده می‌شود.

عبادی با تأکید بر اینکه در هر امری نظارت بسیار حائز اهمیت است خطاب به کارکنان بهزیستی، عنوان کرد: آنچه شما نسبت به معلول و کودکان، پدرانه و مادرانه کار می‌کنید از بهترین عبادات است و هیچ عبادتی به پای آن نمی‌رسد.
وی کودک و معلول را محبوب خدا دانست و با تأکید بر اینکه کاری که شما انجام می‌دهید نیز محبوب خدا است، مطرح کرد: بیش از اندازه‌ای که شما در جهت کمک به ناتوان تلاش و زحمت می‌کشید، توجه داشته باشید که او یک انسان است و از جهت مسائل روانی، تربیتی و شرعی نیز باید رعایت پیشگیری‌ها را انجام دهید.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با گلایه از اینکه گاه گزارشاتی از مهدهای کودک به دستمان می‌رسید که برنامه‌هایی که بر روی روان کودکان انجام می‌شود شرعی نیست یعنی باعث آسیب دیدن آن‌ها می‌شود، افزود: خطر آسیب‌های انحرافات انسان بسیار بدتر از کرونا است.

 انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۹۸۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند