دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۱

10 فروشگاه اینترنتی در خراسان جنوبی فعالیت دارند

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از فعالیت ۱۰ فروشگاه اینترنتی در استان خبر داد و گفت: این فروشگاه‌ها فرصت دسترسی مردم به کالاهای ضروری را در شرایط کرونا فراهم می‌سازند.
10 فروشگاه اینترنتی در خراسان جنوبی فعالیت دارند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی خراسان جنوبی، الیاس جویبان اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم کاهش رفت و آمدهای غیرضروری، این فروشگاه‌ها با ارئه وسیع خدمات فرصتی مناسب برای تامین و حفظ سلامت فردی و اجتماعی هستند.

به نقل از دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی خراسان جنوبی، وی افزود: از مدیران این فروشگاه‌ها درخواست کردیم با توجه به شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های خود را معرفی و به عمومی جامعه اطلاع‌رسانی کنند، سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل صدا و سیما نیز در این راستا حمایت می‌کنند.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: تمامی این فروشگاه‌ها دارای نماد الکترونیک بوده و کسب و کارشان مورد اعتماد و تایید است البته ممکن است فروشگاه‌های دیگری نیز در استان داشته باشیم که در این صورت اگر دارای نماد الکترونیک باشند از نظر سازمان صنعت، معدن و تجارت تایید شده هستند.

جویبان با تاکید بر اینکه فروشگاه‌های اینترنتی در حوزه‌های مختلف مانند تامین مایحتاج منزل، خدماتی و نظافتی ارائه خدمت می‌کنند، افزود: تعدادی از کالاهای تنظیم بازار مانند برنج و شکر را نیز با قیمت حمایتی سازمان در اختیار برخی از این فروشگاه‌ها برای فروش قرار دادیم و با این اقدام علاوه بر استقبال بالای مردم، نظارت و شفافیت بر توزیع کالاها نیز فراهم شد.

وی، سهولت دسترسی به مایحتاج ضروری منزل و انواع خدمات مانند تعمیرات و نظافت را یکی از مزایای فروشگاه‌های اینترنتی دانست و اظهار کرد: رسانه‌های استان در راستای معرفی این فروشگاه‌ها همکاری داشته باشند تا علاوه بر افزایش خرید از این طریق، شاهد توسعه فروشگاه‌های اینترنتی در استان نیز باشیم.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی یادآور شد: علاقه‌مندان برای اطلاع از فروشگاه‌های اینترنتی مجاز می‌توانند به سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با تارنمای khs.mimt.gov.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۰۲۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , فروشگاه اینترنتی