دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۹

خراسان‌جنوبی پاک از بنزین دزدی/ کشف ۲۶۰ فقره تخلف فروش سهمیه مازاد بنزین

سرپرست سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان‌جنوبی گفت: تاکنون در خراسان‌جنوبی سرقت بنزین یا عدم پرداخت هزینه بنزین نداشته‌ایم و تمام جایگاه‌های عرضه سوخت استان مجهز به سیستم‌های حفاظتی هستند.
خراسان‌جنوبی پاک از بنزین دزدی/ کشف ۲۶۰ فقره تخلف فروش سهمیه مازاد بنزین
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی قلی‌زاده از اجرای طرح رایگان گازسوز کردن خودروهای عمومی خبر داد و اظهار داشت: مالکین خودروهای عمومی (تاکسی ، وانت‌بار، نیسان و کامیونت) می‌توانند در این طرح ملی شرکت کنند.
وی با اعلام اینکه در راستای اجرای این طرح یک میلیون و ۴۶۰ هزار خودرو در کشور به‌صورت رایگان دوگانه سوز می‌شود، عنوان کرد: تاکنون در استان خراسان‌جنوبی حدود یک هزار خودرو ثبت‌نام کرده‌اند.

سرپرست سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه دارندگان خودروهای عمومی می‌توانند با مراجعه به سایتhttps://gcr.niopdc.ir  نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند، بیان داشت: در اجرای این طرح، اولویت زمان نوبت‌دهی با افرادی است که زودتر ثبت‌نام خود را در سامانه مذکور تکمیل کرده باشند .

قلی‌زاده با تأکید بر اینکه در فرآیند ثبت‌نام هیچ  هزینه‌ای برای دوگانه سوز کردن خودروها از متقاضیان دریافت نخواهد شد، عنوان کرد: استفاده از گاز سی.ان.جی به میزان قابل توجهی هزینه‌ها را کاهش  و سبب صرفه‌جویی در مصرف بنزین و جلوگیری از آلودگی محیط زیست می‌شود.
وی با اشاره به سرقت سوخت از جایگاه‌ها و عدم پرداخت وجه، اعلام کرد: تاکنون در خراسان‌جنوبی سرقت بنزین یا عدم پرداخت هزینه بنزین نداشته‌ایم و تمام جایگاه‌های عرضه سوخت استان مجهز به سیستم‌های حفاظتی هستند.

سرپرست سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان‌جنوبی تبیین کرد: با رصد دوربین‌های نظارتی پلاک فرد قابل رؤیت است لذا پس از صدور احکام قضایی از مراجع ذی‌صلاح حداکثر ظرف یک هفته موضوع به نتیجه خواهد رسید.

قلی‌زاده اعلام کرد: بازرسین شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در دهه سوم خردادماه امسال ۳۹ مورد سوء استفاده از کارت‌های سوخت در طبس، ۹۸ مورد در فردوس، ۹۶مورد در قاین و ۲۷ مورد در نهبندان شناسایی کردند و متخلفان را به مراجع قضایی ارجاع دادند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۰۳۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سوخت , اقتصاد , خراسان جنوبی , بنزین