سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰

یادواره «جهادگران آسمانی» برگزار می‌شود/ ۳۷ جهادگر آسمانی شدند

مسؤول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی در ارتباط با شناسایی جهادگران آسمانی، گفت: در این خصوص تاکنون حدود 37 نفر در کشور شناسایی شدند که شش نفر مربوط به استان خراسان‌جنوبی است.
یادواره «جهادگران آسمانی» برگزار می‌شود/ ۳۷ جهادگر آسمانی شدند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی هنری صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: به‌مناسبت 10 مردادماه سالروز دیدار جهادگران با رهبر انقلاب اسلامی در سال 98، اولین یادواره جهادگران آسمانی در تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: جهادگران آسمانی جهادگرانی هستند که در حین مأموریت جهادی و خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم بر اثر حادثه به رحمت خدا رفته‌اند و چون در مسیر خدمت به مردم بوده مطمئنا در پیشگاه الهی اجر شهید خواهند داشت.

مسؤول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی در ارتباط با شناسایی جهادگران آسمانی، مطرح کرد: در این خصوص تاکنون حدود 37 نفر در کشور شناسایی شدند که شش نفر مربوط به استان خراسان‌جنوبی است و این استان بعد از تهران بیشترین جهادگر آسمانی را دارد.

هنری با بیان اینکه یادواره جهادگران آسمانی با توجه به شرایط کرونا با محوریت استان تهران به‌صورت ویدئوکنفرانس در استان‌ها با حضور خانواده جهادگران برگزار می‌شود، تصریح کرد: به مناسبت دهم مردادماه همزمان با کشور روز چهارشنبه 8 مردادماه قنات روستای سیدان خوسف به نمایندگی از 9 پروژه در استان با اعتبار 440 میلیون تومان افتتاح می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در راستای تحقق پیام 9 بندی مقام معظم رهبری به گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی در 11 مرداد 98 نیز تجدید پیمان جهادگران با نماینده ولی فقیه در استان انجام می‌شود و همچنین بیانیه مجمع جهادگران استان در تحقق پیام معظم له نیز صادر خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۳۳۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بسیج سازندگی , خراسان جنوبی , بیرجند , جهادگران