شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳

آغاز طرح «تابستانه کتاب» در خراسان‌جنوبی/ اجرای طرح در ۱۲ فروشگاه کتاب

مدیر فروشگاه پاتوق کتاب بیرجند از آغاز طرح «تابستانه کتاب» با شعار «کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم» در استان خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته این طرح از فردا شنبه ١٨ مردادماه مصادف با عید سعیدغدیرخم آغاز و تا روز پنجشنبه ٣٠ مرداد ادامه خواهد داشت.
آغاز طرح «تابستانه کتاب» در خراسان‌جنوبی/ اجرای طرح در ۱۲ فروشگاه کتاب
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، علی کریمی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حمایت از ناشران و کتاب‌فروشان اجرای طرح حمایتی فصلی کتاب است.

وی از آغاز طرح «تابستانه کتاب» با شعار «کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم» در استان خبر داد و بیان داشت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته این طرح از فردا شنبه ١٨ مردادماه مصادف با عید سعیدغدیرخم آغاز می‌شود و تا روز پنجشنبه ٣٠ مرداد ادامه خواهد داشت.
مدیر فروشگاه پاتوق کتاب بیرجند با اعلام اینکه بیش از ۷٠٠ کتاب‌فروشی از سراسر کشور در طرح تابستانه کتاب ۹۹ فعالیت دارند، مطرح کرد: طرح «تابستانه کتاب» همزمان با سراسر کشور در ١٢ کتاب‌فروشی استان خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود.

کریمی سقف مجاز خرید برای هر خریدار در این طرح را ۱۵۰ هزار تومان اعلام و تصریح کرد: خریداران می‌توانند در چند نوبت و از چند کتاب‌فروشی، کتاب‌های مورد نیاز خود را تهیه کنند.
وی از تخفیف ۲٠ درصدی کتاب‌های عرضه شده در این طرح خبر داد و اعلام کرد: در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل از سوی کتاب‌فروشی‌ها فراهم شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۵۳۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , طرح تابستانه کتاب , خراسان جنوبی , بیرجند