پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶

تذکر لسانی رسالت اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی تذکر لسانی را رسالت اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: مسئولان باید به این دو فریًه مهم توجه کنند.
تذکر لسانی رسالت اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار علی قاسمی پیش از ظهر پنج شنبه در نشست با رئیس و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره امور شعب بانک رفاه کارگران خراسان جنوبی، بیان کرد: پایگاه های بسیج و تشکل های سازمان ها و روابط عمومی همواره در راستای ترویج معروف ها و جلوگیری از گسترش منکرها تلاش می کنند.
وی اظهار کرد: بر اساس قانون امر به معروف و نهی از منکر در سال ۹۴، هر دستگاه موظف به تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر است.

سردار قاسمی تذکر لسانی را رسالت اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانست و افزود: با توجه به توصیه های اسلام، باید امر به معروف و نهی از منکر را باید از خومان شروع کنیم.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی ادامه داد: بنابراین اگر هر دستگاه محیط اداری خودش را سالم نگه دارد قطعاً شاهد تاثیرات آن را در سطح جامعه خواهیم بود.
وی با بیان اینکه باید معروف های موجود در هر سازمان شناسایی و ترویج شود، گفت: همچنین نیاز است منکر ها یا همان آسیب های احتمالی را از محیط حذف کنیم.

سردار قاسمی خواستار توجه مسئولان به امر به مسائل معروف و نهی از منکر شد و گفت: همانگونه که در خانواده مسئولیت تربیت فرزندان را عهده دار هستیم، در اجتماع هم وظیفه امر به معروف و نهی از منکر بر دوش ما بوده که باید مد نظر قرار گیرد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی اظهار کرد: احیای این فریضه الهی یک امر همگانی می باشد بنابراین اگر همه افراد یک جامعه رفتاری را به عنوان یک منکر بشناسند و نسبت به آن دغدغه مند باشند این رویه باعث ناپدید شدن آن از جامعه خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۶۴۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , امر به معروف , بیرجند , خراسان جنوبی