پنجشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۶

رئیس سازمان بسیج سازندگی‌: ۶۰۰ هزار ‌جهادگر در ایران بی‌منت و بی‌ادعا به مردم خدمت می‌کنند

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه تعداد جهادگران به ۶۰۰ هزار نفر رسیده که بدون ادعا خدمت رسانی می‌کنند گفت: امروز جهادگران باید توسط ائمه جمعه، بسیج و سایر اقشار حمایت شوند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی‌: ۶۰۰ هزار ‌جهادگر در ایران بی‌منت و بی‌ادعا به مردم خدمت می‌کنند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار محمد زهرایی در حاشیه همایش "روز فردوس"  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توفیق شد امروز در خدمت مردم فردوس باشیم در روزی که به نام فرهنگ فردوس نامگذاری شده و با حضور گروه‌های جهادی در کشور و حضور رهبری در سال 47 در این شهرستان مقارن شده است.

وی با بیان اینکه در مباحث جهادی کشور به عنوان دستاورد انقلاب و فناوری جدید برای رفع مسائل نظام جمهوری باید فکر کنیم و این تفکر و گفتمان به گفتمان جهادی و جهانی برای صدور انقلاب و تربیت نسل جدید پای کار تبدیل شود افزود: امروز باید گروه‌های جهادی برای رفع مسائل کشور تلاش کنند و این تفکر جهانی برای صدور انقلاب همگانی شود انسان‌هایی در طراز انقلاب  و مدیران مسئولیت پذیر برای لشکر امام زمان تربیت کند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت:  از 49 گروه جهادی سال 79 امروز به  23 هزار گروه جهادی رسیده‌ایم و از 250 نفر ‌به 600 هزار نفر جهادگر بی‌منت و بی ادعا رسیده‌ایم.
زهرایی عنوان کرد: امروز خدمت‌رسانی به مردم تشریفات نیست، ضرورت است و خدمت‌رسانی به مردم مقدمه برای خودسازی و دیگرسازی است. مقدمه‌ای که بتوانیم کارامدی نظام را به رخ جهانیان بکشیم و توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

وی اظهار داشت: گروه‌های جهادی مقدمه‌ای است برای اجرای سیاست اقتصاد محرومیت‌زدایی و امروز جنگ دفاع مقدس خود را با جنگ با فقر و محرومیت تغییر داده است.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور افزود: جهادگرانی که در عرصه حضور پیدا می‌کنند نباید با خشاب خالی باشند بلکه نیازمند حمایت هستند که ما و امثال ما باید از آنها حمایت کنیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۹۲۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بسیج سازندگی , خراسان جنوبی , بیرجند , جهادگران