سه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۲

حواشی ادامه‌دار مجمع انتخاب رئیس هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی

مجمع دوم انتخاب رئیس هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی پس از حواشی مجمع اول و ابطال نتایج آن روز شنبه ۲۲ شهریور در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار می‌شود.
حواشی ادامه‌دار مجمع انتخاب رئیس هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع عمومی انتخاب رئیس هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی نهم دی‌ماه ۹۸ با حضور «بهمن محمدرضایی» رئیس فدراسیون، «حسن عزیزی» مدیرکل ورزش و جوانان و سایر اعضا برگزار شد و «بهروز آدینانی» برای چهار سال به‌عنوان سکاندار این هیأت برگزیده شد.

علی‌رغم تنظیم و تأیید صورتجلسه و صحت برگزاری این مجمع توسط رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان و سایر اعضا، چند روز بعد بنا بر اعتراض حسین شیخ‌زاده دیگر نامزد ریاست و سرپرست وقت هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی که در مجمع حضور داشت و پنج رأی را نیز به‌دست آورد، به‌دلیل عدم دریافت دعوتنامه مکتوب مجمع مورد شبهه قرار گرفت.

حواشی یک انتخاب
رئیس فدراسیون اسکیت به استناد شکوائیه اعتراضی طی نامه‌ای به تاریخ ۲۸ تیرماه ۹۹ محرز بودن تخلف در برگزاری مجمع انتخاب رئیس هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی را به اداره‌کل ورزش و جوانان اعلام و ضمن ابطال مجمع درخواست برگزاری مجدد مجمع انتخاب رئیس این هیأت را اعلام نمود.
گرچه «بهروز آدینانی» اعتراضات مکتوب خود را جهت بررسی و ارائه دلیل منطقی ابطال این مجمع به اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، امور مجامع فدراسیون‌ها، بازرسی وزارت ورزش و جوانان و سایر نهادهای نظارتی ارسال نمود و بعضاً مراجعات حضوری داشت ولی چاره‌ساز نشد.

مقدمات برگزاری مجمع دوم انتخابات
پس از کش و قوس‌های فراوان برای اینکه فعالیت‌های هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی تحت‌الشعاع این جریانات قرار نگیرد بنا به پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، رئیس فدراسیون اسکیت طی حکمی «سیده‌اعظم اسلامی» معاونت امور ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان را به‌عنوان سرپرست هیأت استان منصوب کرد تا ضمن انجام امور جاری نسبت به فراهم نمودن مقدمات برگزاری مجمع دوم انتخابات اقدام نماید.

بر اساس صلاحدید مجمع دوم انتخاب رئیس هیات اسکیت خراسان‌جنوبی ساعت ۱۱ روز شنبه ۲۲ شهریورماه جاری در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار می‌شود.
گفتنی است؛ اعضای دومین مجمع انتخابات رئیس هیات اسکیت با تغییرات جزیی افراد مجمع قبلی بسته شده و نامزدهای این مجمع نیز حسین شیخ‌زاده و بهروز آدینانی هستند که برای سکانداری هیات به ارائه برنامه‌های خود می‌پردازند.
ریاست این مجمع همچون گذشته بر عهده بهمن‌ محمدرضایی است و نایب‌رئیس فدراسیون اسکیت نیز به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان، نماینده‌های ورزشکاران، داوران، مربیان، روسای پنج هیات شهرستان و نماینده اداره کل آموزش و پرورش حضور دارند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۰۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , جوانان , بیرجند , خراسان جنوبی , اسکیت