چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۱

مستمری ۵ میلیون تومانی ماهیانه برای نجمه خدمتی برقرار شد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای مهرماه به مدت ده ماه، تا شروع مسابقات المپیک" ماهیانه مبلغ ۵ میلیون تومان به عنوان مستمری ماهیانه به حساب نجمه خدمتی ورزشکار المپیکی واریز خواهد شد.
مستمری ۵ میلیون تومانی ماهیانه برای نجمه خدمتی برقرار شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسن عزیزی در جلسه بررسی دغدغه‌های نجمه خدمتی، ملی پوش تیراندازی و بانوی المپیکی استان اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی آمادگی کامل دارد تا حمایت کامل از خانم خدمتی در راستای حضور مقتدر و بدون دغدغه در آوردگاه المپیک را فراهم کند.

مدیرکل ورزش و جوانان گفت: از ابتدای مهرماه به مدت ده ماه، تا شروع مسابقات المپیک" ماهیانه مبلغ 5 میلیون تومان به عنوان مستمری ماهیانه به حساب این ورزشکار المپیکی واریز خواهد شد.
وی افزود: تفاهم نامه‌ای در زمینه حمایت از بانوی المپیکی استان، نجمه خدمتی فی ما بین فدراسیون تیراندازی و اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی منعقد شود که به زودی وارد مرحله اجرا خواهد شد.

دادگر، رئیس فدراسیون تیراندازی نیز بیان کرد: با توجه به نگاه ویژه و دغدغه مدیرکل و  مجموعه مدیریتی ورزش و جوانان خراسان جنوبی به ورزشکاران مستعد این استان قول مساعد داد تعداد سه قبضه سلاح دو لول تیراندازی اهداف پرتابی" به منظور فعال سازی این رشته ورزشی(تراپ) را به خراسان جنوبی هدیه کند که به زودی انجام خواهد شد.

وی اظهار داشت: هزینه‌های جاری و حضور در اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازان را به واسطه حمایت‌های ذاتی فدراسیون پرداخت می‌کند و به واسطه دغدغه‌های مجموعه مدیریتی ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز هر حمایتی که فراتر از این حمایت‌ها بتواند، برای نجمه خدمتی انجام خواهد داد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۲۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , جوانان , بیرجند , خراسان جنوبی , نجمه خدمتی