چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۵
تفکر " شهید سلیمانی" امروز در دنیا طرفدار دارد

غرب به اسم آزادی بیان به مقدسات مسلمانان اهانت می‌کند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مدعیان حقوق بشر به راحتی به پیامبران اهانت می‌کنند و آن را آزادی بیان می‌نامند اما اگر کسی از هلوکاست حرفی می‌زند او را سخت شکنجه می‌کنند گفت: تفکر بسیجی و تفکر شهیدقاسم سلیمانی امروز در دنیا طرفدار دارد
غرب به اسم آزادی بیان به مقدسات مسلمانان اهانت می‌کند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی در دیدار با گروه جهادی بسیج دانشگاه فرهنگیان استان در قالب طرح جهاد آموزشی به دانش آموزان بازمانده از تحصیل در دوران کرونا برگزار شد اظهار داشت: خلقت انسان اعجوبه عالم  است و باقی موجودات برای انسان آفریده شده اما آنچه که مهم است اینکه این استعداد نامتناهی به فعلیت برسد تا  این موجود بالفعل به مقام بزرگ برسد.

وی با بیان اینکه همه مسئله بر روی تعلیم و تربیت خلاصه می‌شود و فلسفه بعثت انبیا هم تعلیم و تربیت است افزود: علم باید جهت‌دار باشد و باید همت شود تا همه چیز درست شود اما گاهی برخی‌ها مورد بی مهری قرار می‌گیرند که با وجود همه اینها اما حسن انتخاب شما جهادگران در رشته‌ای که انتخاب کردید قایل تقدیر است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: شما جهادگران به صورت جهادی در حال تمرین هستید و زکات علم خود را می‌پردازید ودر کار شما برکت است.
 عبادی گفت:  نوجوان و جوانان آمادگی برای رشد دارند. تفکر جهادی و بسیجی مانند تفکر حاج قاسم سلیمانی طرفداران زیادی دارد که باید برای جوانان تبیین شود.

وی عنوان کرد: تعلیم یک سوی قضیه است و بالاتر از تعلیم، تزکیه است. گاه می‌شود با تزکیه علم را کسب کرد اما با تعلیم اگر همراه با تزکیه نباشد نه تنها نمی‌توان تزکیه را کسب کرد بلکه خطر بیشتری ایجاد می‌کند و اگر حواسمان نباشد ارزش‌هایی مانند ایمان و فرهنگ ما را می‌دزدند و از نادانی ما سوء استفاده  می‌کنند و دم از آزادی حقوق بشر می‌زنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مدعیان حقوق بشر و آزادی در هیچ جای دنیا برای مردم آزادی نگذاشتند، در یمن مردم به چه جرمی کشته می‌شوند؟ گفت: به گفته خود آنها مهد آزادی فرانسه است اما در جریان اعتراض اخیر مردم فرانسه در خیابان‌ها حرفشان این بود که چرا 99 درصد جامعه در برابر یک درصد هستند؟
عبادی ادامه داد: حال چگونه است که اگر به قرآن اهانت شود آن را محکوم نمی‌کنند چون مصداق آزادی بیان و عمل است و اگر به پیغمبران اهانت شود مهد آزادی است اما اگر یک دانشنمد که براساس تحقیقات برای هلوکاست حرف بزند و بگوید دروغ است و او را شکنجه می‌کنند و می‌کشند.

وی با گلایه از اینکه فضای مجازی که  دولت مردان وظیفه داشتند در اختیار خودی‌ها قرار دهند اما در دست بیگانه قرار دادند  و این در حالی است که در همه ساعات همراه مردم است که آثار شومی دارد گفت: دشمن همیشه بنا به گفته خودش تمام گزینه‌هایش روی میز است.
امام جمعه بیرجند افزود: در زمان جنگ تحمیلی وقتی ایران می‌خواست برای خود تصمیم بگیرد نصف دنیا را به جنگ با کشور ایران واداشتند و علاوه بر آن در این سالها بهترین شخصیت‌های ما را ترور کردند که 17 هزار شهید ترور نتیجه کوته فکری آنهاست و اینها در حالی است که غرب خود را مدعی آزادی می‌داند.

عبادی با بیان اینکه عربستان مانند گاو شیرده خود را در اختیار غرب قرار می‌دهد و کشوری که در برابر آنها ایستادگی کند و بگوید برای ما تصمیم گیری نکنید از نظر آنها جرم است افزود: در کشورهای مصر و لیبی مگر مردم چه کردند که آنها را می‌کشند؟ اگر مردم حرفی برای اعتراض در کشورشان داشته باشند با ماشین از روی آنها رد می‌شوند.
وی خطاب به جهادگران جوان افزود: حرکت شما جهادگران حرکتی کارساز است هرچه دشمنان خود را بیشتر رسوا کردید انزجار از آنها بیشتر می‌شود.
امام جمعه بیرجند عنوان کرد: همه پیغمبران دنبال عدالت بودند و از ناحیه دین خدا هرگز ظالم جایگاهی ندارد. شیوه‌ای که شما جهادگران دارید در دنیا طرفدار دارد و مهم این است برای توسعه این تفکر بیکار نمانید و طرح داشته باشید و نسبت به تحقق آن تلاش کنید.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۲۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب اسلامی , آیت الله عبادی , ایران , سردار سلیمانی , خراسان جنوبی