پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۸
مشاور وزیر کشور:

دولت با همه ظرفیت به میدان آمده است

مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت کشور گفت: با وجود تحریم‌های بی‌سابقه، کاهش حجم اعتبارات و محدودیت‌هایی که رقم خورده و همچنین تبعات ناشی از کرونا، دولت با همه ظرفیت به میدان آمده است تا خدمات‌دهی به خوبی صورت گیرد.
دولت با همه ظرفیت به میدان آمده است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمد ابراهیم شوشتری در دیدار با استاندار خراسان جنوبی در بیرجند، به وضعیت کشور در شرایط موجود اشاره کرد و گفت: رویکرد دولت، توجه به مردم و حفظ اعتماد شهروندان به نظام است.

وی افزود: مدیران باید همواره پاسخگوی مطالبات مردم باشند و رسیدگی به شکایت‌های مردمی را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.  
مشاور وزیر کشور با تاکید بر خدمات‌رسانی سالم به عنوان مهمترین ماموریت مدیران گفت: رسیدگی به درخواست‌های مردم تا حصول نتیجه، مانع از هر گونه خدشه در اعتماد مردم به نظام می‌شود.
استاندار خراسان جنوبی هم در این دیدار گفت: از همه ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم بهره‌برداری می‌شود.

محمد صادق معتمدیان خاطرنشان کرد: مردم متدین، ولایی و قانون‌مدار خراسان جنوبی، قدردان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
وی با اشاره به مدیریت جهادی مدیران دستگاه‌های اجرایی افزود: با وجود مشکلات ناشی از تحریم‌ها به ویژه محدودیت اعتبارات که همه امور را تحت‌الشعاع قرار داده، مدیران استان به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تمام توان، ظرفیت و بضاعت در اختیار، در حال خدمت به مردم هستند.

استاندار خراسان جنوبی سپس به تشریح ظرفیت‌های استان پرداخت و از اقدامات انجام شده در زمینه بهره‌برداری شایسته از این ظرفیت‌ها گفت.
وی متذکر شد: همه اقداماتی که در زمینه توسعه استان انجام می‌گیرد، منجر به افزایش سطح رفاه، کاهش بیکاری، درآمدزایی خانواده‌ها و در نتیجه رضایت‌مندی شده است.
معتمدیان گفت: هم‌افزایی مدیران در تحقق برنامه‌ها و عملیاتی شدن طرح‌های توسعه‌ای استان قابل تحسین بوده و در سرعت بخشیدن به روند اجرای پروژه‌ها بسیار مؤثر است.

مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت کشور همچنین با حضور در شهرستان سربیشه از پروژه‌های در حال اجرای این شهرستان مرزی بازدید کرد و روند اجرای آنها را مورد بررسی قرار داد.
شوشتری با حضور در پایانه مرزی ماهیرود، از بخش‌های مختلف این مجموعه در مجاورت کشور افغانستان نیز دیدن کرد.
استان خراسان جنوبی به مرکزیت بیرجند ۱۱ شهرستان دارد.

انتهای پیام/4
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۳۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب اسلامی , استاندار , دولت