يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۲
«شور عاطفه‌ها» در مهر متفاوت

۸۰۰۰ دانش‌آموز خراسان‌جنوبی در انتظار کمک خیران

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: رزمایش «شور عاطفه‌ها» در قالب پویش ملی ایران همدل با هدف جذب کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند در خراساسان‌جنوبی آغاز شد.
۸۰۰۰ دانش‌آموز خراسان‌جنوبی در انتظار کمک خیران
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، رضا سلم‌آبادی اظهار داشت: یکی از مشکلات مناطق محروم و کم‌برخوردار و دانش‌آموزان نیازمند استان کمبود وسایل آموزش از راه دور برای ادامه تحصیل است.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه امسال به دلیل ویروس منحوس کرونا مبنای آموزش غیرحضوری است و استفاده از تبلت و گوشی‌‌های هوشمند مورد نیاز دانش‌آموزان است لذا رویکرد جدید جشن عاطفه‌های امسال را برای تأمین نیاز این دسته از دانش‌آموزان قرار داد‌ایم.
مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی با اعلام اینکه هشت هزار دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد استان قرار دارند، افزود: با توجه به تقارن آغاز سال تحصیلی با ایام برگزاری رزمایش همدلی از روز شنبه ۲۲ شهریورماه تا جمعه ۱۱ مهرماه به مدت ۲۱ روز رزمایش «شور عاطفه‌ها» با شعار «همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر» برگزار می‌شود.

سلم‌آبادی با بیان اینکه همزمان با اجرای این طرح ۹۶ پایگاه شامل مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد آماده جمع‌آوری کمک‌‌های خیران هستند، عنوان کرد: مردم استان سال گذشته سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان  در جشن عاطفه‌ها کمک کردند.
وی با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: امسال به‌دلیل شیوع ویروس کرونا پایگاه‌های نمادین در میادین اصلی شهر برای جمع‌آوری کمک‌های هم استانی‌های خیر و نیکوکار ایجاد و اکثریت کمک‌های مردمی از طریق شبکه‌های فضای مجازی و به‌صورت غیرحضوری و الکترونیکی انجام می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی شماره‌گیری کد دستوری # ۱ * ۰۵۶ * ۸۸۷۷ * و شماره‌گیری تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷ و سایت امداد را از روش‌های پرداخت الکترونیکی جشن عاطفه‌‌ها عنوان کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۶۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , شور عاطفه ها , کرونا , مدارس , همدلی