سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۲

امروز جامعه به نگاه و افکار شهدا نیازمند است

امام جمعه موقت فردوس گفت: امروز جامعه به نگاه و افکار شهدا به شدت نیاز دارد و وظیفه همه ما معرفی سیره عملی شهداء به نسل آینده است.
امروز جامعه به نگاه و افکار شهدا نیازمند است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام علیرضا کامجو شب گذشته در یادواره شهید اسماعیل محمدزاده با بیان اینکه امروز دشمنان برای محو اسلام از هر وسیله‌ای استفاده می‌کنند افزود: آنها می‌خواهند مکتب اهل بیت (ع) را که شهدای گرانقدر با خون پاکشان احیا کردند از بین ببرند و این مهم وظیفه ما را بسیار سنگین کرده است.

وی تصریح کرد: مسیر و تکلیف ما را شهدا مشخص کرده‌اند و تنها خط مستقیمی که ما را به مقصد و رستگاری می‌رساند خط شهداست.
حجت الاسلام کامجو توجه جدی و مجاهدانه به عبودیت خدا، فرصت طلبی برای خدمت به مردم، آمادگی همه جانبه برای انجام تکلیف در جامعه و وفاداری به ولایت در هر شرایطی را چهار رسالت مردم بعد از شهدا و در شرایط امروزی جامعه برشمرد.
وی با بیان برخی سجایای اخلاقی شهید محمدزاده گفت: این شهید بزرگوار اهل کار و تلاش در کنار تحصیل بود و به عنوان یک نیروی ارتشی وظیفه خویش را قبل و بعد از انقلاب به خوبی انجام داد.

در این مراسم برادر شهید اسماعیل محمد زاده به بیان خاطراتی از برادر شهیدش پرداخت.
همچنین نظیر این مراسم مقابل منزل شهید پرویز شرفی برگزار و یاد و نام این شهید گرانقدر گرامی داشته شد.
لازم به ذکر است مراسم حسینیه شهدا که مدتی شده در فردوس شروع شده در مقابل منزل یک شهید برگزار می‌شود و برکات زیادی از قبیل انس با شهدا، آشنایی نسل جوان با وصیت نامه و سیره آنان داشته است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۸۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , فردوس , شهدا