سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۶

بررسی مشکلات و ظرفیت‌های منابع طبیعی خراسان جنوبی

اعضای مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور دیدار و در خصوص مشکلات و ظرفیت‌های منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفتگو کردند.
بررسی مشکلات و ظرفیت‌های منابع طبیعی خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، حسین خسروی رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی، امروز سه شنبه 25 شهریور در این دیدار ضمن قدرانی از اقدامات سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور و استان، گفت: سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور نگاه ویژه در حوزه اعتبارات به استان داشته که امیدواریم این نگاه ویژه ادامه داشته باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پراکندگی، مرزی بودن، خشکسالی چندین ساله و وسعت خراسان جنوبی، بیان کرد: اختصاص اعتبارات حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری نیازمند نگاه ویژه است.
وی خواستار برنامه‌ریزی و اعتبار برای احداث سدها و بندهای خاکی و جلوگیری از روان آب‌ها شد  و با اشاره به مشکلات روستائیان استان در حوزه منابع طبیعی، گفت: با تمام اقدامات انجام شده در تمام دهگردشی‌ها مردم از موضوعات منابع طبیعی گلایه‌های دارند که باید هرچه سریعتر رسیدگی شود.

در این دیدار نمایندگان استان  به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان نیز گزارشی از فعالیت‌ها و مشکلات حوزه کاری خود ارائه کرد.
مسعود  منصور، رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور نیز با ارائه گزارشی از سیاست‌ها، برنامه‌ها، فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده، قول مساعد برای اختصاص اعتبار ویژه داد و راهکارهای مطلوبی برای حل مشکلات حوزه منابع طبیعی ارائه کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۸۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , منابع طبیعی , خراسان جنوبی