سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۴

بیش از ۲ میلیارد ریال به والدین دانش آموزان استان خراسان جنوبی برگشت داده شد

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از برگشت بیش از دو میلیارد ریال به والدین دانش آموزان خبر داد.
بیش از ۲ میلیارد ریال به والدین دانش آموزان استان خراسان جنوبی برگشت داده شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، علی تهوری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای ایفای حقوق مصرف کنندگان و با توجه به نامه معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در زمینه تعدیل و عودت بخشی از شهریه دریافتی از والدین دانش آموزان مدارس غیردولتی و هیئت امنایی برگشت این مبالغ با پیگیری این معاونت صورت گرفت.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با پیگیری انجام شده دو میلیارد و 129 میلیون و 650 هزار ریال به والدین دانش آموزان در استان برگشت داده شد.
وی افزود: این مبالغ مربوط به فعالیت‌های فوق برنامه و غیردرسی بوده که به واسطه شیوع کرونا و تعطیلی مدارس در سال تحصیلی 98-99 از سوی مدارس به دانش آموزان ارائه نشده است.

تهوری تاکید کرد: والدین دانش آموزان می‌توانند در صورت مشاهده موارد مشابه و اخذ مبالغ به عناوین مختلف و غیرموجه از سوی مدارس غیردولتی مراتب را جهت پیگیری و در صورت اجحاف برخورد با متخلفین به سامانه 124 معاونت بازرسی این سازمان گزارش کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۸۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , آموزش و پرورش , اقتصاد , مدارس