سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۴

اتمام ساخت ۱۹۰ مدرسه خراسان‌جنوبی در گرو تأمین اعتبار

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی از ۱۹۰ پروژه عمرانی جاری استان خبر داد و گفت: برای تکمیل این پروژه‌ها ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
اتمام ساخت ۱۹۰ مدرسه خراسان‌جنوبی در گرو تأمین اعتبار
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، محمود چاوشان اظهار داشت: در سال جاری بدلیل شیوع ویروس کرونا جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خراسان‌جنوبی برگزار نشد.

وی افزود: در راستای پاسداشت و تکریم خیرین مدرسه‌ساز طرح‌های متفاوتی را در طول سال اجرا می‌شود.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی تصریح کرد: طرح آجر به آجر با هدف و استراتژی جمع سپاری کمک‌های خرد مردمی در استان کلید خورد و هر خیر به میزان وسع خود در مدرسه‌سازی شریک می‌شود.

چاووشان یادآور شد: در این راستای سامانه «مهر مدرسه» راه‌اندازی شده و میزان برآورد مصالح مورد نیاز مدارس در آن قابل رؤیت و مشارکت می‌باشد.
وی از طرح تحول آجر به آجر بعنوان اقدامی نوآورانه در راستای جذب خیرین خرد خراسان‌جنوبی یاد کرد و گفت: امیداست با زمینه‌سازی مناسب شاهد تحولی بزرگ در ساخت، توسعه و تجهیز مدارس باشیم.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی با بیان اینکه فرهنگیان در این طرح مشارکت خوبی داشتند، تاکید کرد: در راستای این طرح از کارخانجات و صنوف مختلف نیز یاری می‌طلبیم.

چاووشان از ۱۹۰ پروژه عمرانی نیمه‌تمام احداث مدارس در خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: برای اتمام این پروژه ها حدود ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی با بیان اینکه از ابتدای امسال ۱۶ میلیارد تومان تعهد برای ساخت مدارس وجود داشته است، افزود: پیش‌بینی می‌‌شود این تعهد تا پایان سال به بیش از ۳۰ میلیارد تومان برسد.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در سال ۹۸ ۲۴ میلیارد تومان جذب تعهد از خیران داشتیم که ۷۰ درصد آن محقق شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۸۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , ساخت مدرسه