شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۳
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

سپاه محور موضوعات در عرصه های مختلف است

شاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با عنایت مقام معظم رهبری امروز سپاه محور موضوعات در عرصه های مختلف است.
سپاه محور موضوعات در عرصه های مختلف است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار سید هاشم غیاثی، صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: ۱۱ ماه حضور در خراسان جنوبی و توفیق خدمت گزاری به مردم این استان، جزء بهترین ایام خدمت بنده به شمار می آید که خداوند را بر این منتی که بر بنده داشته است، بسیار شاکر هستم.
وی بیان داشت: این دوران اگرچه کوتاه بود اما به اعتقاد بنده در موقعیتی قرار گرفتیم که احساس کردیم در کنار خدمتی که انجام می دهیم، نیم نگاهی نیز به برخی از مسائلی که استان را تحت تأثیر خودش قرار داده بود به همراه دیگر همکارانمان در سپاه و تعاملی که با حضرتعالی داشتیم، توجه داشتیم.

وی با بیان اینکه بنا بر تدبیر فرمانده محترم کل سپاه چهار سال پاسداران انقلاب اسلامی نیز در استان فارس مشغول به خدمت بودیم، بیان داشت: زمانی که حکم معارفه ابلاغ شد، احساس بنده این بود که هنوز برنامه هایی که برای این استان پیش بینی کرده بودیم، یک سال دیگر را می طلبد اما با توجه به حساسیتی که استان فارس داشت و فرمانده سابق آن استان بنا به ضرورت به قرارگاه امام حسین (ع) تشریف برده بودند لازم بود که ما نیز به عنوان سرباز به این استان برویم و خداوند را شاکریم که در مدت چهل سال حضور در این استان نیز اتفاق خوبی نه به خاطر حضور بنده بلکه به خاطر شرایط حاکم و اراده همکاران و برخی از خواص، به وقوع پیوست.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطرح کرد: استان فارس دارای اقتضائات ویژه ای نسبت به سایر استان ها است که از جمله آن می توان در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و تحت تاثیر قرار گرفتن در فضای مجازی، اشاره کرد.

سردار غیاثی افزود: استان فارس فرصتی برای نظام محسوب می شود و امروز قطب درمانی، فرهنگی و کشاورزی است که به نظر بنده آنطور که باید و شاید از ظرفیت آن استفاده نمی شود.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه فلسفه وجودی تشکیل بسیج و سپاه این بوده است که بتواند جامعه را متناسب با شرایط بالانس کند، یادآور شد: امروز سپاه محور موضوعات در عرصه های مختلف است آن هم به خاطر عنایتی است که مقام معظم رهبری نسبت به آن دارند.

سردار غیاثی افزود: در آستانه هفته دفاع مقدس هستیم که این ایام را نیز به محضر حضرتعالی تبریک عرض می کنیم و امیدواریم که خداوند متعال این لطف و عنایت را در حق ما داشته باشد که بتوانیم در راه امام و شهدای بزرگوارمان ثابت قدم باشیم و ما را نیز مشمول رحمت خود و در زمره شهدا قرار دهد تا تلاش هایمان را به گونه ای دنبال کنیم که شرمنده رفقای شهیدمان نشویم.
وی ادامه داد: ما به عنوان یک سرباز تا زمانی که مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صلاح بداند، در خدمت آنها خواهیم بود و آن را وظیفه و تکلیف می دانیم.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: چه در زمانی که در محضر برادر بزرگوارتان مرحوم حضرت آیت الله سید مهدی عبادی در مشهد بودیم و چه در دوران کوتاهی که در استان خراسان جنوبی با حضرتعالی مرتبط شدیم انصافاً از فرمایشات شما بهره بردیم و لازم بوده برای عرض سلام مجدد به خدمت شما برسیم.
سردار غیاثی مطرح کرد: اگرچه ممکن است فراغت های میدانی ما کمتر شود اما هر زمانی که فرمایشی داشتید حتماً به محضر شما خواهیم رسید.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۱۲۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , رهبر , سپاه , ایران , انقلاب اسلامی , بیرجند