يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۶

راهیابی بانوی دارتر خراسان‌جنوبی به تیم ملی دارت

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی گفت: «زهرا رجبی» در نخستین دوره مسابقات دارت آنلاین ایران انتخابی تیم ملی خوش درخشید و به رقابت‌های جهانی راه پیدا کرد.
راهیابی بانوی دارتر خراسان‌جنوبی به تیم ملی دارت
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا علیزاده اظهار داشت: بانوی طبسی خراسان‌جنوبی در نخستین دوره از مسابقات آنلاین دارت کشور انتخابی تیم ملی ایران خوش درخشید.
وی افزود: زهرا رجبی به همراه، مریم رجبی، شیما کیانوش، سمیرا سلیم، آتنا بیگمی، مریم عرفانیان و علیرضا محمدزاده در این ماراتن ملی سیبل رقابت‌ها را نشانه رفت.

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: «رجبی» در گروه دوم نخستین دوره مسابقات انتخابی تیم ملی مجازی دارت ایران با غلبه بر حریفان به عنوان نفر اول گروه به مرحله حذفی این مسابقات صعود کرد و در مرحله حذفی نیز با پیروزی بر سمیرا سلیم از خراسان جنوبی و خوزستان به به فینال رقابت‌ها رسید.
علیزاده یادآور شد: بانوی دارتر خوش‌نام طبس‌گلشنی خراسان‌جنوبی در فینال این مسابقات با پیروزی ۳ بر ۱ برابر مهشاد عوض‌زاده از سمنان به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست‌یافت و تیم ملی‌پوش شد تا در ماراتن آنلاین جهانی هنرنمایی کند.

«زهرا رجبی» پیش از این در مسابقات دارت آنلاین شیلی با گردن‌آویز طلا بر سکوی نخست رقابت‌ها ایستاد و عناوین قهرمانی مسابقات اوپن جهانی سال ۹۸ ترکیه، قهرمانی مسابقات اوپن جهانی ۹۸ شیراز، مقام اول مسابقات فصلی ایران زمین‌ پاییز ۹۸ تهران، مقام اول مسابقات قهرمانی انفرادی و دوبل کشور ۹۸ یاسوج، مقام اول مسابقات پلی‌آف مناطق کشور و راهیابی به مرحله اول لیگ برتر سال ۹۸ گرمسار، قهرمانی مسابقات رنکینگ کشوری ۹۸ قم، مقام اول مسابقات فصلی ایران زمین زمستان ۹۸ تهران و قهرمانی مسابقات پلی‌آف مناطق کشور و راهیابی به مرحله دوم لیگ برتر ۹۸ کرج را کسب نموده است.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۱۴۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , دارت , خراسان جنوبی