سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۶

برگزاری مراسم عزاداری در محل موقوفه امام رضا(ع) بیرجند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند از برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) در محل موقوفه امام رضا(ع) بیرجند به مدت ۶۰ روز خبر داد.
برگزاری مراسم عزاداری در محل موقوفه امام رضا(ع) بیرجند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان تایم، حجت الاسلام والمسلمین دادخدا خدایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:در راستای اجرای نیت موقوفه امیر ابراهیم و امیر اسماعیل، مراسم عزاداری امام حسین(ع) به مدت ۶۰ روز در محل حسینیه امام رضا(ع) برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مراسم با حضور مداحان و سخنرانان برگزار می شود، افزود: نیت واقف برگزاری عزاداری امام حسین(ع) در طول ماه محرم و صفر است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند بیان کرد: این مراسم از ساعت ۶ صبح و با حضور ۲۵۰ نفر خواهر و برادر، تا پایان ماه صفر برگزار می‌گردد.

خدایی خاطرنشان کرد: هدف ما محقق نمودن نیت واقفین است و این مراسم با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی، برای عزاداران امام حسین(ع) برگزار می شود.

به گفته رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند این مراسم تا دهه پایانی ماه صفر در موقوفه امام رضا(ع) برگزارشده و مشابه این عزاداری در محل امامزادگان باقریه(ع) نیز برگزار درحال برگزاری است.

انتهای پیام/۴
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۲۲۵