چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۹
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:

نمی‌توان به بهانه رعایت پروتکل‌ها کشور را از دور مدیریت کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف با اشاره به اینکه در جنگ اقتصادی باید مدیریت میدانی و جهادی داشته باشیم، گفت: نمی‌توان به بهانه رعایت پروتکل‌ها کشور را از دور مدیریت کرد.
نمی‌توان به بهانه رعایت پروتکل‌ها کشور را از دور مدیریت کرد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حسین خسروی صبح چهارشنبه در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: پیاده‌روی اربعین در سال‌های گذشته نشان داد که محبت اهل بیت (ع) نه تنها در دل شیعیان و مسلمانان بلکه در دل غیر مسلمانان نیز جا گرفته است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان‌کرد: یکی از مهمترین درس‌های اربعین خون دادن و جان دادن برای بقای اسلام و امنیت جامعه است.

خسروی با اشاره به اینکه هفته نیروی انتظامی فرصتی برای آشنایی مردم با خدمات نیروی انتظامی است، ادامه‌داد: نیروی انتظامی در همه صحنه‌ها چه مرز، چه فضای مجازی، چه در برنامه‌های مختلف ورزشی و سیاسی برای تأمین امنیت مردم حاضر است.
وی با گلایه از اینکه در کشور فضای مجازی به واسطه سوء مدیریت‌ها آسیب‌زا شده است، گفت: در این زمینه نیز پلیس فتا اقدامات بسیار ارزنده‌ای داشته است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همه ما به عنوان خدمتگزاران مردم چه در مجلس و چه در نیروی انتظامی باید انتقادات مردم را بپذیریم و مسئولیت‌های قانونی خود را به صورت دقیق انجام دهیم.

ضرورت کنترل بازار ارز
خسروی با تأکید بر اینکه امنیت گواراترین نعمت خداوندی است، بیان‌کرد: البته این امنیت تنها به امنیت مرزها محصور نمی‌شود بلکه باید امنیت را از مرز تا بازار ارز و مرز اخلاقی را حفاظت و تأمین کنیم.
وی با اشاره به ضرورت تحلیل چرایی بالا و پایین رفتن بازار ارز ادامه‌داد: گرانی کالاها و محصولات در طی چند سال اخیر تبدیل به یک زخم عمیق در جامعه شده است که آسیب‌های فراوانی چون بیکاری از آن نشأت می‌گیرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط کشور امریکا گفت: دولتمردان آمریکا حاضرند برای نجات خود دیگران را غرق کنند و حتی به مردم خود نیز آسیب برسانند.
خسروی اظهار کرد: دیروز قرار بود که نشست سران سه قوه برای هماهنگی در راستای رفع مشکلات برگزار شود که بنا به شنیده‌ها به واسطه حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش بستری بیماران کرونایی علی‌رغم رعایت همه پروتکل‌ها، از سوی دولت لغو شد.

مدیریت میدانی مشکلات درس مکتب شهید سلیمانی است
وی بیان‌کرد: هر چند همه ما باید مراقب سلامت سرمایه‌های کشور باشیم ولی درس مهم از مکتب شهید سلیمانی مدیریت میدانی و جهادی است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف با اشاره به اینکه مدیران جامعه هم باید در راستای حفظ سلامت پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و هم وسط میدان باشند، افزود: نمی‌توان گفت که جنگ اقتصادی داریم ولی فرمانده این جنگ در وسط میدان نباشد.
خسروی گفت: هر چند رعایت مسائل بهداشتی یک ضرورت است ولی نمی‌توان به این بهانه کشور را از دور مدیریت کرد که این مسئله آسیب‌زا است.

وی اظهار کرد: مگر در دوران دفاع مقدس فرماندهان ما به زیر مجموعه می‌گفتند شنیده‌ایم فلان منطقه را عراق شیمیایی زده است، شما بروید پیگیری کنید ولی چون منطقه شیمایی است من نمی‌آیم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هیچگاه فرماندهان ما از صد کیلومتر عقب‌تر جنگ را اداره نمی‌کردند که همین شیوه در جنگ اقتصادی نیز باید مد نظر باشد.
خسروی یادآور شد: نباید بگذاریم که آمریکایی‌ها از بی ثباتی بازار ارز و خودرو و سکه به نفع خود سوء استفاده کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۲۹۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند