چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۹
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی:

زمین‌های پادگان 04 زودتر تعیین تکلیف شود

رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی بر رسیدگی و تعیین تکلیف زمین‌های پادگان04 تاکیدکرد و گفت:قریب به ١۴ سال است که این زمین‌ها به حال خود رها شده‌است.
زمین‌های پادگان 04 زودتر تعیین تکلیف شود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم، حجت الاسلام و المسلمین حمیدی، مدیرکل دادگستری خراسان جنوبی با بیان اینکه استان ما دارای ١۵ حوزه قضایی است، تصریح کرد: در هر یازده شهرستان استان، سیستم دادسرا و دادگاه مستقر است و در۴ بخش نیز چارت تشکیلاتی استان، مستقر و مشغول خدمات رسانی به مردم هستند.

وی ادامه داد: طی یک سال گذشته، دو دادگاه برای ارائه خدمات بهتر به مردم استان راه اندازی شد که موجبات پرداخت هزینه قضایی کمتر از سوی مردم را فراهم آورد.

مدیرکل دادگستری خراسان جنوبی با وجود مردمان متعهد و ولایتمدار را ظرفیت خوبی برای استان دانست و افزود: این خصلت ها موجب می شود که مدیران بتوانند خدمات ارزنده ای را به مردم ارائه دهند و هماهنگی بسیار خوبی بین دستگاه های اجرایی و قضایی استان برقرار شود.

زمین‌های پادگان04 زودتر تعیین تکلیف شود
حسین خسروی، رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان با اشاره به نگرانی های مردم نسبت به مشکلات اقتصادی کشور، تصریح کرد: مردم درخواست دارند که چنانچه زمینه ای در خصوص بودجه پیش آمد، دفاعی مضاعف برای استان وجود داشته باشد چراکه استان، بسیار پهناور است و وجود مردمی متدین در آن، این پشتیبانی مضاعف را می طلبد.

وی گفت: بحث ناتمام زمین های پادگان، هر چه زودتر می بایستی تعیین تکلیف شود چرا که قریب به ١۴ سال است که به حال خود رها شده و مشکل اصناف و واحدهای صنعتی استان نیز می بایستی در اسرع وقت حل شود.

خسروی خواستار نگاهی ویژه به سازمان زندان های استان شد و خاطرنشان کرد: بودجه سال گذشته سازمان زندان های استان ٣٧ میلیارد تومان بوده و امسال با توجه به افزایش نرخ تورم، به جای افزایش، این بودجه به مبلغ ٣۴ میلیارد تومان کاهش یافته است.

انتهای پیام/4
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۳۰۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مجمع نمایندگان , خراسان جنوبی , بیرجند , خسروی , پادگان