يکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۵

دستگیری ۶۴ سارق طی هفته گذشته در خراسان‌جنوبی

فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی گفت: با تلاش رزمندگان جان برکف پلیس ۹۷۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی هفته گذشته در خراسان جنوبی کشف و ۱۶۰ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شده است.
دستگیری ۶۴ سارق طی هفته گذشته در خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ ناصر فرشید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی هفته گذشته ماموران پلیس ۹۷۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و ۱۷۵ قاچاقچی مواد مخدر را در این رابطه دستگیر کردند.
وی افزود: با تلاش ماموران پلیس در خراسان طی یک هفته گذشته تلفات جاده‌ای ۳۳ درصد کاهش و مجروحان سوانح رانندگی طی همین مدت ۳۵ درصد کاهش داشته است.

فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی با بیان این که ۲۲ هزار لیتر سوخت قاچاقچیان طی یک هفته کشف شده است، اضافه کرد: ماموران در این زمینه حمل قاچاق کالا و فراورده های نفتی نیز ۶۷ قاچاقچی را دستگیر کردند.
فرشید با اشاره به دستگیری ۶۴ سارق طی هفت روز گذشته تصریح کرد: سارقان دستگیر شده به ۱۰۸ فقره سرقت در خراسان‌جنوبی اعتراف کرده‌اند.
وی به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و گفت: طی هفته گذشته ۲۱۵ خودرو و ۲۴۶ موتورسیکلت متخلف نیز توقیف و روانه پارکینگ شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۳۲۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نیروی انتظامی , بیرجند , خراسان جنوبی