يکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۲

دوربین‌های نظارت ترافیک در بیرجند افزایش می‌یابد

شهردار بیرجند از نصب دوربین نظارت ترافیک در سه راه صیاد شیرازی و بلوار امام رضا (ع) خبر داد.
دوربین‌های نظارت ترافیک در بیرجند افزایش می‌یابد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدعلی جاوید صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دوربین نظارت تصویری کنترل ترافیک در سه راه صیاد شیرازی و  بلوار امام رضا از سوی شهرداری نصب و راه‌اندازی شد.
وی گفت: این دوربین نظارت تصویری با هدف کنترل وضعیت ترافیک معابر و تقاطع‌های پرتردد و پرخطر سطح شهر، در  سه راه صیاد شیرازی و بلوار امام رضا نصب شده است.

شهردار بیرجند با بیان اینکه دوربین‌های نظارتی در زمان بروز بحران بسیار موثر است و امکان نظارت تصویری را در سطح شهر میسر می‌سازد، عنوان کرد: این دستگاه علاوه بر نشان دادن وضعیت ترافیکی محل، اختلالات و تخلفات ترافیکی و راهنمایی را به مرکز کنترل ترافیک شهر اعلام می‌کند.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری از اتصال این دوربین‌ها به مرکز کنترل ترافیک خبرداد و  بیان کرد:  نصب دوربین در سطح شهر باعث بالا رفتن امنیت شده و در زمینه نظارتی و کنترلی سبب ارتقاء فرهنگ ترافیکی می‌شود.
وی با اشاره به هزینه‌های نصب دوربین‌های ترافیکی افزود: این دوربین از بازسازی دوربین‌های فرسوده در این مکان نصب شده که مبلغ 30 میلیون تومان در هزینه‌ها صرفه جویی شده است. 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۳۲۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ترافیک , خراسان جنوبی , بیرجند