شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۰
معاون وزیر کشور:

آمریکا گرفتار فساد درون سیستمی شده است

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: آمریکایی‌ها که ادعا دارند دیگر مردم جهان باید دموکراسی را از آنها یاد بگیرند، امروزه به فساد درون سیستمی دچار شده‌اند.
آمریکا گرفتار فساد درون سیستمی شده است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، جمال عرف در مراسم تکریم و معارفه استاندار قدیم و جدید خراسان‌جنوبی اظهار کرد: استاندار جدید خراسان‌جنوبی ریل‌گذاری‌های استاندار سابق در حوزه‌های مختلف را ادامه خواهد داد.
معاون سیاسی وزیر کشور بیان‌کرد: در کشور سه اولویت مهم اقتصاد، امنیت و فرهنگ وجود دارد که با توجه به شرایط کرونایی کشور سلامت نیز به آن افزوده شده است.

عرف با تأکید بر اینکه باید تفکر کار منطقه‌ای را در کشور پیگیری کنیم، ادامه داد: بر اساس این تفکر سه استاندار خراسان‌جنوبی، رضوی و شمالی باید با یکدیگر جلسات مشترک گذاشته و از ظرفیت‌های متقابل برای رشد و توسعه استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه یکی از ضرورت‌های کشور ما انسجام و همدلی است، افزود: برنامه‌ریزی‌های جزیره‌ای هیچگاه ما را به رشد و توسعه نمی‌رساند.

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه یکی از اولویت‌های مهم کشور در شرایط فعلی امیدوار نگه داشتن مردم است، گفت: کسانی که به هر دلیلی در راستای ناامید کردن مردم جامعه قدم برمی‌دارند در حقیقت خیانت می‌کنند.
عرف با اشاره به اینکه انتقال قدرت در جمهوری اسلامی یک اتفاق در راستای جمهوریت نظام است، یادآور شد: در سال آینده یک انتخابات مهم در راستای همین انتقال قدرت داریم که امیدواریم همگان با امید و آرامش مردم را تشویق به حضور در پای صندوق‌های رأی کنند.

محمدصادق معتمدیان، استاندار سابق خراسان‌جنوبی و استاندار خراسان‌رضوی نیز در این جلسه اظهار کرد: در طول ۲۲ ماه خدمت در خراسان‌جنوبی هر برنامه‌ای را که اجرا کردیم با پشتوانه مردم و رسانه‌های جمعی این منطقه بوده است.
وی با اشاره به اینکه در برنامه‌ریزی‌ها کاهش شکاف طبقاتی را پیگیری کرده‌ایم، بیان‌کرد: قطار توسعه خراسان‌جنوبی در ریل توسعه قرار گرفته است و امیدواریم در ماه‌های آتی نیز این روند توسعه ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۴۷۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب اسلامی , آمریکا , دولت , ایران