چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸

۱۸۳ نفر از مددجویان بهزیستی خراسان‌جنوبی وام اشتغال‌زایی گرفتند

مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی گفت: تعداد ۱۸۷ نفر از مددجویان بهزیستی استان از ابتدای سال تاکنون موفق به دریافت تسهیلات اشتغال به مبلغ ۸۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال شدند.
۱۸۳ نفر از مددجویان بهزیستی خراسان‌جنوبی وام اشتغال‌زایی گرفتند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، علی عرب‌نژاد به رسانه‌های گروهی گفت: بی‌شک تسهیلات اشتغالزایی بهزیستی به عنوان یکی از محرک‌های توانمند سازی افراد دارای معلولیت، فرزندان بهزیستی و سایر مددجویان همواره مد نظر بوده است.
مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه اعتبار اشتغال بهزیستی استان در سال جاری حدود ۳۱۳ میلیارد ریال بوده، بیان‌کرد: از این میزان تاکنون مبلغ ۲۶۷ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال از سوی بانک‌های عامل استان ابلاغ شده است.

عرب‌نژاد ادامه‌داد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۶۳ نفر از متقاضیان تسهیلات اشتغالزایی بابت طرح‌های اشتغال در بخش‌های مختلفِ صنعتی، کشاورزی، خدماتی دامداری و کشاورزی به مبلغ ۱۶۸ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال به بانک‌های عامل سطح استان معرفی شده‌اند.
وی ادامه داد: از این ۳۶۳ نفر تعداد ۱۸۷ نفر موفق به دریافت تسهیلات اشتغال به مبلغ ۸۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال شدند و بقیه افراد نیز در حال تکمیل مدارک بانکی و مراحل أخذ تسهیلات از بانک‌های عامل هستند.

مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تعهد اشتغال امسال بهزیستی استان ۸۴۸ نفر است، اظهار کرد: از این میزان تعهد از ابتدای تیرماه که اعتبارات اشتغال ابلاغ شده تا نیمه اول آبان ماه تعداد ۳۰۳ نفر محقق و در سامانه پورتال اشتغال ثبت گردیده است.
عرب نژاد یادآور شد: تعداد اشتغال ایجاد شده توسط بهزیستی در سال گذشته ۸۳۱ نفر بوده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۵۰۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اقتصاد , بیرجند , خراسان جنوبی , بهزیستی , اشتغال