شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳

آغاز طرح پاییزه فروش کتاب/خریدهای غیرحضوری مشمول تخفیف می‌شوند

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه از ۲۴ آبان طرح پاییزه فروش کتاب آغاز شده است، گفت: با توجه به شیوع کرونا در سال جاری خریدهای غیر حضوری نیز مشمول تخفیف می‌شود.
آغاز طرح پاییزه فروش کتاب/خریدهای غیرحضوری مشمول تخفیف می‌شوند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، محمود رمضانی اظهار کرد: از امروز ۲۴ آبان ماه طرح پاییزه فروش کتاب در کتابفروشی‌های خراسان‌جنوبی آغاز شده است.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه این طرح تا ۳۰ آبان ماه ادامه‌دارد، بیان‌کرد: ۱۱ کتابفروشی خراسان‌جنوبی در طرح پاییزه فروش کتاب ثبت‌نام کرده‌اند.
رمضانی با بیان اینکه علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در مدت اجرای طرح می‌توانند از تخفیف ۲۰ درصدی بهره ببرند، گفت: با توجه به شیوع کرونا و ضرورت رعایت مسائل بهداشتی از سوی عموم جامعه خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل از طرف کتابفروشی‌ها مشمول برخورداری از تخفیف می‌شود.

معاون امور فرهنگی و رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۲۰۰ هزار تومان است که نسبت به دوره‌های قبل افزایش چشمگیری داشته است.
رمضانی بیان‌کرد: امیدواریم با طرح فروش پاییزه فروش کتاب در خراسان‌جنوبی و استقبال علاقمندان به کتاب از این طرح فرهنگی بهار کتاب خراسان‌جنوبی را رقم بزنیم.

وی ادامه‌داد: در شرایط شیوع کرونا در جامعه و ضرورت ماندن در منزل می‌توان با مطالعه کتاب نسبت به غنی سازی اوقاتمان اقدام کنیم.
معاون امور فرهنگی و رسانه فرهنگ و ارشاد خراسان‌جنوبی با بیان اینکه طرح پاییزه فروش کتاب یکی از برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی گفت: برای هفته کتاب و کتابخوانی اجرای ۴۰ برنامه در سطح استان تبیین شده است.
به گفته وی در خراسان جنوبی ۳۸ کتابفروشی فعال و ۳۰ ناشر دارای مجوز حضور دارند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۵۲۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , طرح پاییزه کتاب , خراسان جنوبی , بیرجند , کرونا