چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۵

محدودیت‌های ترافیکی کرونا در خراسان جنوبی تشدید می‌شود

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از اعمال شدید محدودیت‌های ترافیکی کرونا از صبح شنبه در استان خبر داد.
محدودیت‌های ترافیکی کرونا در خراسان جنوبی تشدید می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم،  سرهنگ علیرضا عباسی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ممنوعیت‌های تردد در استان در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا اعمال و تشدید می‌شود.
وی گفت: از صبح شنبه خودروهای دارای پلاک بومی حق خروج از شهر و خودروهای دارای پلاک غیربومی حق ورود به شهرهای استان را نخواهند داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی ادامه داد: با هماهنگی مبادی ذیربط تمام دوربین‌های درون و برون شهری برای اجرای این طرح به روزرسانی و آماده شده و می‌توان گفت تفاوت شاخص اجرای این طرح در خراسان جنوبی نسبت به محدودیت‌های قبلی استفاده حداکثری از ظرفیت دوربین‌ها برای کنترل ترددهاست.
عباسی با اشاره به ممنوعیت تردد از ساعت 21 تا 4 صبح در سطح معابر شهری ادامه داد: هم استانی‌ها باید طوری برنامه‌ریزی کنند که کارهای ضروری خود از جمله تهیه مایحتاج را قبل از ساعت 21 انجام دهند چرا که تردد وسایل نقلیه بعد از ساعت اعلامی شامل جریمه خواهد شد.

وی با بیان اینکه پلیس صرفا به دنبال اعمال قانون رانندگان در این طرح نیست افزود: علیرغم میل باطنی آن تعداد محدود از رانندگانی که در این محدودیت‌ها تخلف نمایند توسط عوامل پلیس و همچنین از طریق دوربین‌های شهری و جاده‌ای جریمه خواهند شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: تمام تفرجگاه‌ها نیز در این دوره شامل محدودیت ترافیکی می‌شوند و تردد به این مکان‌ها ممنوع و شامل جریمه خواهد بود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی تأکید کرد: تمام این اقدامات و محدودیت‌ها برای حفظ سلامتی شهروندان و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا است و انتظار می‌رود در محدودیت‌های جدید نیز شاهد همکاری مردم استان باشیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۵۷۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند