پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۹

ظرفیت تولید لاستیک در خراسان‌جنوبی ۲ برابر می‌شود

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی از افزایش ۲ برابری ظرفیت تولید لاستیک در خراسان‌جنوبی با سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری شرکت سرمایه‌گذاری امید در طرح توسعه کارخانه «کویرتایر» خبر داد.
ظرفیت تولید لاستیک در خراسان‌جنوبی ۲ برابر می‌شود
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، عباس جرجانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر «حسین مدرس‌خیابانی» مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید به استان خراسان‌جنوبی اظهار داشت: با سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری شرکت سرمایه‌گذاری امید در کارخانه کویرتایر، طرح توسعه این کارخانه اجرا می‌شود.

پبشرفت ۶۰ درصدی طرح توسعه کویرتایر 
وی افزود: طرح توسعه کویرتایر تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت داشته و بالغ بر ۲۳ هزار متر مربع زیربنا از این طرح توسعه در این کارخانه اجرا شده است.
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی تصریح کرد: با اجرای این طرح توسعه سالانه ۴۰ هزار تن لاستیک خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین به تولیدات کارخانه کویرتایر بیرجند افزوده خواهد شد.

افزایش ۲ برابری ظرفیت تولید لاستیک 
جرجانی با بیان اینکه ظرفیت تولید در کویرتایر به بیش از دو برابر افزایش خواهد یافت، اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود با اجرای طرح توسعه این کارخانه زمینه اشتغال ۷۰۰ نفر به صورت مستقیم در کویرتایر فراهم شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۵۸۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اقتصاد , تولید , بیرجند , خراسان جنوبی , کویرتایر