شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۷
آغاز محدودیت‌های ترافیکی کرونایی در خراسان‌جنوبی

متخلفان ​ از طریق دوربین‌ها جریمه خواهند شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی از آغاز محدودیت‌های ترافیکی در این استان از بامداد امروز شنبه اول آذر همزمان با سراسر کشور خبر داد.
متخلفان ​ از طریق دوربین‌ها جریمه خواهند شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ علیرضا عباسی با اشاره به آغاز اعمال شدید محدودیت‌های ترافیکی کرونا اظهار داشت: این محدودیت‌ها از بامداد امروز شنبه اول آذر همزمان با سراسر کشور در خراسان‌جنوبی آغاز شد.
وی افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و جلوگیری از تردد‌هایی که از قبل ممنوع اعلام شده، ممنوعیت‌های تردد در استان اعمال می‌شود و خودرو‌های دارای پلاک بومی حق خروج از شهر و خودرو‌های دارای پلاک غیر بومی حق ورود به شهر‌های استان را نخواهند داشت.

استفاده حداکثری از ظرفیت دوربین‌ها برای کنترل ترددها
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه با هماهنگی مبادی ذیربط تمام دوربین‌های درون و برون‌شهری برای اجرای این طرح بروزرسانی و آماده شده، تصریح کرد: می‌توان گفت تفاوت شاخص اجرای این طرح در خراسان‌جنوبی نسبت به محدودیت‌های قبلی، استفاده حداکثری از ظرفیت دوربین‌ها برای کنترل ترددها است.
عباسی با اشاره به ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا چهار صبح در سطح معابر شهری عنوان داشت: مردم طوری برنامه‌ریزی کنند که کار‌های ضروری خود از جمله تهیه مایحتاج را قبل از ساعت ۲۱ انجام دهند چرا که تردد وسایل نقلیه بعد از ساعت اعلامی شامل جریمه خواهد شد.

متخلفان ​ از طریق دوربین‌های شهری و جاده‌ای جریمه خواهند شد
وی با بیان اینکه پلیس صرفا به دنبال اعمال قانون رانندگان در این طرح نیست، افزود: علیرغم میل باطنی آن تعداد محدود از رانندگانی که در این محدودیت‌ها تخلف کنند توسط عوامل پلیس و همچنین از طریق دوربین‌های شهری و جاده‌ای جریمه خواهند شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: تمام تفرجگاه‌ها نیز در این دوره شامل محدودیت ترافیکی می‌شوند و تردد به این مکان‌ها ممنوع و شامل جریمه خواهد بود.

عباسی از همکاری ارزشمند مردم استان در دوره‌های گذشته اعمال محدودیت‌های ترافیکی کرونا قدردانی کرد و گفت: تمام این اقدامات و محدودیت‌ها برای حفظ سلامتی شهروندان و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا است، لذا انتظار می‌رود در محدودیت‌های جدید نیز شاهد همکاری مردم استان باشیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۵۸۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند