شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

۴۵ هزار متر مربع به فضای ورزشی خراسان‌جنوبی اضافه شد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال ۹۹ با افتتاح و بهره‌برداری از ۴۹ پروژه ورزشی با هزینه‌کرد ۳۰۰ میلیارد ریال قریب‌بر ۴۵ هزار مترمربع به فضای ورزشی استان اضافه شده است.
۴۵ هزار متر مربع به فضای ورزشی خراسان‌جنوبی اضافه شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حسن عزیزی اظهار داشت: از ابتدای سال ۹۹ تعداد ۴۹ پروژه ورزشی شامل سالن ورزشی، استخر سرپوشیده و چمن مصنوعی فوتبال در مناطق روستایی، شهری و مرزی خراسان‌جنوبی افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

وی با اشاره به هزینه‌کرد ۳۰۰ میلیارد ریالی احداث این پروژه‌های ورزشی افزود: در این راستا ۴۵ هزار مترمربع به فضای ورزشی خراسان‌جنوبی اضافه شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی تصریح کرد: به منظور توزیع عادلانه امکانات و زیرساخت‌های ورزشی در مناطق کمتر برخوردار روستایی و حاشیه نشین شهری نیز در هفته تربیت‌بدنی احداث ۱۴ پروژه ورزشی با زیربنای ۲۲ هزار و ۶۰۰ متر مربع و اعتبار مورد نیاز ۵۱۰ میلیارد آغاز شد.

عزیزی یادآور شد: در برنامه‌های عمرانی اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی تا پایان سال ۹۹ نیز بهره‌برداری از ۲۰ پروژه ورزشی خراسان‌جنوبی با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی قرار دارد.
وی عنوان کرد: امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم (شهریور ۱۴۰۰) بتوانیم با حمایت دستگاه‌های ذیربط، تعداد ۵۷ پروژه ورزشی در دست احداث نقاط مختلف خراسان‌جنوبی که اغلب این طرح‌ها از مطالبات جوانان و مردمان خوب و نجیب استان است را به بهره‌برداری برسانی برسانیم و شاهد موجی از نشاط و امید در تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۶۳۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , جوانان , بیرجند , خراسان جنوبی , باشگاه ورزشی