در تولید واکسن کرونا به‌خوبی پیش رفته‌ایم/ آمار مبتلایان به کرونا در استان‌های شمالی ‌صعودی است

17 آذر 1399 ساعت 23:10

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان "در تولید واکسن کرونا به‌خوبی پیش رفته‌ایم"، گفت: آمار مبتلایان به کرونا در استان‌های شمالی کشور صعودی است.


به گزارش گروه اجتماعی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیماسادات لاری صبح امروز در نشست مدیریت و مبارزه با بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به پیشرفت‌های حاصل‌شده در اجرای طرح شهید سلیمانی در استان گیلان اظهار داشت: فعالان این طرح نقشه راه خوبی برای پیشبرد آن دارند و هم‌اکنون نتایج و پیشرفت طرح ملموس است.

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه اوج مدیریت کرونا با اجرای طرح شهید سلیمانی در حال شکل‌گیری است خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی همواره از روحیه خدمت خالصانه و عشق به مردم برخوردار بود و طرح غربالگری اخیر نیز مزین به نام شهید سلیمانی است که موجب شده همه به‌نوعی کمک کنند.

لاری با اشاره به اینکه مجموعه سلامت در بحران کرونا، فشارها و سختی‌های زیادی را متحمل شد ابراز داشت: وزارت بهداشت و درمان همواره در جهت مقابله با ویروس کرونا تلاش‌ کرده ‌است و کارهای مربوط به تولید واکسن کرونا نیز به‌خوبی انجام شد و به جلو رفت و امیدواریم ثمربخش باشد.

ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح شهید سلیمانی در استان‌های شمال کشور به تبعات سرد شدن هوا اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه هوا سرد است و با بستن درب و پنجره‌ها، تهویه کافی در منازل انجام نمی‌شود در این حالت این ویروس بیشتر اشاعه پیدا می‌کند.

سخنگوی وزارت بهداشت و درمان با اشاره به سیر صعودی آمار مبتلایان به کرونا در استان‌های شمالی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران و وزیر بهداشت به‌طور شبانه‌روزی برای کنترل این بیماری در حال تلاش و فعالیت هستند و مأموریتی جز کنترل و قطع زنجیره این ویروس ندارند.
لاری همدلی ایجادشده و همچنین تبیین نقشه‌راه در حوزه مقابله با کرونا را قابل‌ تقدیر و امیدوارکننده دانست و افزود: تقویت بنیه و سرمایه‌های اجتماعی در کشور با اجرای طرح شهید سلیمانی مدنظر است و همه کشور و نظام درحال تلاش هستند این طرح به بهترین نحو اجرا شود.

انتهای پیام/4


کد مطلب: 28672

آدرس مطلب: http://www.KhorasanTime.ir/fa/doc/news/28672/تولید-واکسن-کرونا-به-خوبی-پیش-رفته-ایم-آمار-مبتلایان-استان-های-شمالی-صعودی

خراسان تایم
  http://www.KhorasanTime.ir