جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۶

لیگ برتر هندبال کشور | نماینده خراسان‌جنوبی در مقابل «سپاهان اصفهان» رقابت را واگذار کرد

در مرحله اول دور برگشت سی‌و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور تنها نماینده خراسان‌جنوبی بازی را به فولاد سپاهان اصفهان واگذار کرد.
لیگ برتر هندبال کشور | نماینده خراسان‌جنوبی در مقابل «سپاهان اصفهان» رقابت را واگذار کرد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سوت مرحله اول دور برگشت سی وسومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور جام «شهید پورجعفری» با حضور ۱۲ تیم در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی صدرای شیراز به صدا درآمد.
تنها نماینده شایسته خراسان‌جنوبی در مرحله رفت گروه(ب) این ماراتن ملی طی پنج بازی، چهار برد، یک باخت، ۱۳۵ گل زده، ۱۲۲ گل خورده با کسب هشت امتیاز در رده دوم جدول رقابت‌ها قرار داشت.

تیم زغال سنگ پرورده طبس که در دور رفت لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور ۲۱ بر ۲۰ از سد فولاد مبارکه سپاهان اصفهان گذشته بود در مرحله برگشت این‌رقابت‌ها به امید پیروزی مجدد بر این حریف قدرش گام در میدان نبرد گذاشت.
نماینده خراسان‌جنوبی که در نیمه نخست این رویداد ورزشی شروعی طوفانی داشت و پایاپای سپاهان اصفهان خودنمایی می‌کرد برغم شایستگی با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ بازی را به حریف واگذار کرد.

در نیمه دوم از مرحله برگشت سی‌و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور گرچه تیم زغال سنگ طبس خراسان‌جنوبی بازی قابل قبولی در مقابل تیم پرقدرت فولادمبارکه سپاهان اصفهان به نمایش گذاشت اما در پی اشتباهاتی که بازیکنان زغال سنگ طبس رقم زدند و از فرصت‌های طلایی نیز بهره‌نبردند بازی را با نتیجه ۲۹ بر ۲۶ به حریف زیرپوش اصفهانی واگذار کردند.
 نماینده خراسان‌جنوبی در سی‌و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در دومین بازی از مرحله برگشت رقابت‌ها ساعت ۱۶ شنبه ۲۲ آذرماه ۹۹ به مصاف تیم فرازبام خائیز دهدشت می‌رود.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۶۷۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , جوانان , بیرجند , خراسان جنوبی , هندبال