چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸

از وداع هندبال فردوس با لیگ دسته یک تا کسب مدال‌های رنگی تکواندوکاران خراسان‌جنوبی

هندبال فردوس با قبول پنج شکست از گردونه مسابقات لیگ دسته یک کشور خداحافظی کرد و تکواندوکاران خراسان‌جنوبی در سومین دوره از رقابت‌های بین‌المللی مجازی پنج مدال رنگی را به ارمغان آوردند.
از وداع هندبال فردوس با لیگ دسته یک تا کسب مدال‌های رنگی تکواندوکاران خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، نماینده خراسان‌جنوبی در رقابت‌های لیگ دسته یک رده سنی آزاد هندبال کشور با سرپرستی ناصر رام و  مربیگری حجت خدیوی و محسن مرادزاده خوش ندرخشید.

در این ماراتن ملی که ۲۴ تیم در چهار گروه شش تیمی به‌میزبانی اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند تیم هندبال ایران‌زمین فردوس با گروه (ب) مسابقات در مقابل  تیم‌های سپاهان اصفهان، تخت جمشید مرودشت، سبزوار، هندبال ارومیه و نماینده قزوین به میدان رفت.
نماینده خراسان‌جنوبی در مسابقات لیگ دسته یک هندبال کشور در مقابل تیم مرودشت فارس با نتیجه ۲۹ بر ۲۵ شکست خورد، نتیجه بازی را ۲۸ بر ۱۶ به سپاهان اصفهان واگذار کرد، در مصاف با

بیرثانیه ارومیه ۳۴ بر ۲۹ مغلوب شد، در رقابت با تیم سبزوار ۲۴ بر ۱۴ زمین‌گیر شد و در رویارویی با قزوین نیز ۲۱ بر ۱۷ شکست خورد.
تیم‌هندبال ایران‌زمین فردوس در مرحله اول مسابقات لیگ دسته یک هندبال رده سنی آزاد کشور پس از پنج باخت طی پنج بازی با این دوره از رقابت‌ها خداحافظی کرد تا با کسب تجربه‌های خوبی پیش‌ زمینه‌ای برای حضوری مقتدرتر در رویدادهای مهم ورزشی کشور داشته باشد.

کسب پنج مدال رنگی تکواندوکاران در مسابقات بین‌المللی
در سومین دوره از مسابقات قهرمانی بین‌المللی مجازی تکواندو سجاد حاجی‌زاده از خراسان‌جنوبی در بخش یوپ چاگی  به مدال طلا رقابت‌ها دست یافت و ایمان درستکار نیز مقام اول بخش موم دولیو و مقام سوم مشترک بخش ۵۴۰ هان مادانگ آنلاین را از آن خود کرد.

مریم‌السادات حقانی‌ثانی و منور مسینایی‌نژاد نیز به ترتیب مقام اول و دوم بخش سونال سومین دوره مسابقات بین‌المللی مجازی تکواندو در بخش‌هان مادانگ آنلاین را به خود اختصاص دادند.
فهیمه دره‌کی نایب رئیس، مربی و داور تکواندو خراسان‌جنوبی مقام دوم جوموک بخش هان مادانگ آنلاین تکواندو بین‌المللی را به‌دست آورد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۷۰۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , جوانان , هندبال , خراسان جنوبی , تکواندو