پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

حمله موشکی به پایگاه عین الاسد سیلی محکم ایران به استکبار بود

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حمله موشکی به پایگاه عین الاسد سیلی محکم رزمندگان و فرماندهان ایران به استکبار بود.
حمله موشکی به پایگاه عین الاسد سیلی محکم ایران به استکبار بود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی در جمع فرماندهان نظامی و انتظامی استان با اشاره به آیاتی از قرآن بیان کرد: سلاح ایمان فوق همه سلاح‌های بزرگ است.
وی با بیان اینکه پیروزی تنها غلبه ظاهری نیست بلکه پیروزی در میدان علم، عقل و در معنی حقیقت انسانیت است، ادامه داد: کسی که به قدرت لایزال الهی متصل شد در هر شرایطی پیروز است.

آیت الله عبادی خطاب به اعضای حاضر در جلسه بیان کرد: شما در جایگاهی هستید که بر اساس اخبار واصله، پیشگویی‌های معصومین و جریان آخر زمان میدان آزمایش مردان بزرگ است.
وی گفت: حمله موشکی به پایگاه عین الاسد سیلی محکم رزمندگان و فرماندهان ایران به استکبار بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مرکزیت علمی از کوفه آغاز شده است، گفت: بنا به روایتی، مرکزیت علم از کوفه جمع می‌شود و در سرزمینی به نام قم گسترش می‌یابد که نفوذش در غرب و شرق تعیین کننده است.
وی بیان کرد: در دنیایی که ظالم بی عدالتی، ظلم، استبداد و بی منطقی داشته و کارشان کشتن خوبان و عدالت خواهان است، روسفیدی همان پیروزی است.

آیت الله عبادی افزود: شما به عنوان سنبل در نزد دوست و دشمن، شرق و غرب در مقابل ستمگرانی که کارشان تخریب شهرها و قتل است، توفیقی بزرگی کسب کرده‌اید.
وی اظهار کرد: امید است زمینه و شرایط لازم جهان به حد نصابی برسد که فرمانده اصلی جهان را زیارت کنیم.
فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی هم در این دیدار بیان کرد: رزمندگان اسلام با حمله موشکی به پایگاه عین الاسد سیلی محکمی به ایادی استکبار وارد کردند.

سردار علی قاسمی با بیان اینکه آمادگی نیروهای مسلح اراده دشمن را شکست می‌دهد، ادامه داد: همچنین بدون شک پیروزی نصیب ملت مقاوم ایران خواهد شد.
وی اظهار کرد: نیروهای مسلح در کنار ولایت و پشتیان ولی فقیه زمان تا آخر ایستاده‌اند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۷۷۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , موشک , خراسان جنوبی