شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۴

لیگ برتر هندبال | نماینده خراسان‌جنوبی از سد هوانیروز اصفهان گذشت

در آخرین روز از مرحله برگشت دور دوم سی‌وسومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور تیم زغالسنگ طبس علیرغم غلبه بر نماینده اصفهان از صعود به مرحله بعد رقابت‌ها بازماند.
لیگ برتر هندبال | نماینده خراسان‌جنوبی از سد هوانیروز اصفهان گذشت
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، در آخرین روز از مرحله دوم دور برگشت سی‌وسومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال بخش مردان باشگاه‌های کشور یادواره «شهید حسین‌ پورجعفری» نماینده خراسان‌جنوبی در تالار هندبال سردار «شهید حاج قاسم سلیمانی» تهران مقابل هوانیروز اصفهان صف‌آرایی کرد.
تیم هندبال زغال‌سنگ‌ طبس که با هدایت علیرضا بیمکاز در بازی پیشین خود مقابل صنعت مس کرمان با نتیجه ۲۸ بر ۲۳ مغلوب شده بود در صدد پیروزی پرگل برای صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها پا به میدان رقابت‌ها گذاشت.

مصاف با تیم قعر جدولی
نماینده خراسان‌جنوبی در حالیکه جایگاه سوم گروه(ب)مسابقات را تصاحب کرده بود در آخرین بازی خود از این ماراتن ملی به مصاف تیم قعر جدولی رفته بود توانست با شایستگی و نتیجه ۲۹ بر ۲۲ از سد تیم هندبال پرواز هوانیروز اصفهان بگذرد و با کسب ۱۱ امتیاز امیدوار به تداوم حضور فعال در مرحله بعدی رقابت‌ها باشد.

از اتفاقات جالب آخرین روز از دور برگشت مرحله دوم گروه (ب)مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور تساوی ۲۴ تیم‌های فولادمبارکه سپاهان اصفهان و فرازبام خائیز و تقسیم امتیاز رقابت‌ها بود که شاگردان محسن طاهری در تیم فولاداصفهان با کسب ۱۳ امتیاز به رده دوم جدول راه پیدا کردند و تیم فرازبام نیز با به دست ‌آوردن یک امتیاز از بازی ۱۱ امتیازی و در جایگاه سوم جدل ایستاد.

پدیده لیگ برتر هندبال
نماینده هندبال خراسان‌جنوبی که در ابتدای لیگ برتر هندبال ایران به عنوان پدیده لیگ مطرح شده بود علیرغم تمام تلاش‌های تحسین‌برانگیزش نتوانست از بازی‌های دور برگشت مرحله دوم مسابقات امتیازات قابل قبولی بگیرد و در کمال ناباوری از رده دوم جدول گروه(ب) رقابت به رتبه چهارم تنزل کرد و از دور مسابقات حذف شد.

هندبال زغال‌سنگ طبس خراسان‌جنوبی در گروه (ب) سی‌وسومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور با تیم‌های صنعت مس کرمان، کیمیا کاشت کردستان، فراز بام خاییز دهدشت، فولاد سپاهان اصفهان، پرواز هوانیروز اصفهان به رقابت پرداخت.
تنها نماینده خراسان جنوبی در این ماراتن ملی در مرحله نخست رقابت‌ها طی پنج بازی با چهار برد، یک باخت، ۱۳۵ گل زده، ۱۲۲ گل خورده و کسب هشت امتیاز در رده دوم جدول رقابت‌ها قرار گرفت.

هندبال زغال سنگ طبس در دور نخست مرحله دوم از دور رفت این رویداد ورزش ملی در گروه(ب) رقابت‌ها طی هشت بازی و کسب ۹ امتیاز در رده سوم جدول بعد از تیم‌های صنعت مس کرمان و فولاد مبارکه قرار داشت که در پایان رقابت‌ها به رده چهارم جدول سقوط کرد و با لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور خداحافظی کرد.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۷۸۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , جوانان , بیرجند , خراسان جنوبی , هندبال