شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:

۹۰ تیم معلم‌یاری در بیرجند فعال هستند

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: نهضت همگانی معلم‌یاری در راستای تحقق اهداف تربیتی، فرهنگی و پرورشی دانش‌آموزان و جلب مشارکت اولیا در این زمینه آغاز شد و در حال حاضر ۹۰ تیم معلم‌یاری در مرکز استان فعالیت می‌کنند.
۹۰ تیم معلم‌یاری در بیرجند فعال هستند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمد علی واقعی در دیدار اعضای کمیته لوازم‌التحریر ستاد رزمایش کمک‌های مومنانه استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند اظهار داشت: خیرین نیکوکار، معلمان و دانش‌آموزان استان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در قالب بسته‌های لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان آسیب‌دیده از کرونا اهدا کردند.

وی با اشاره به اجرای پویش نذر هوشمند در دانشگاه فرهنگیان استان گفت: حضور پرشور و جانانه مردم نیک‌اندیش به ویژه جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان خراسان جنوبی در پشتیبانی از مدافعین سلامت و کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا، بار دیگر یاد و خاطره بسیج مردمی در حمایت از رزمندگان دوران دفاع مقدس را در اذهان زنده کرد.

رییس کمیته لوازم‌التحریر رزمایش کمک‌های مومنانه خراسان جنوبی ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون فرهنگیان و دانش‌آموزان استان کمک‌های بسیاری در عرصه تولید ماسک، بالشت، گان بهداشتی، خرید بسته‌های لوازم‌التحریر، بسته‌های معیشتی، البسه و گوشی همراه در قالب پویش لبخند مهربانی، لبخند رضایت و ایران همدل، در راستای پشتیبانی از مدافعین سلامت و حمایت از خانواده‌های آسیب‌دیده داشته‌اند.

وی گفت: معلمان مومن، متعهد، جهادی و ولایی خراسان جنوبی عاشقانه ولی گمنام در عرصه تعلیم و تربیت فرزندان این خطه تلاش می‌کنند تا بر اثر شیوع کرونا، فرایند تعلیم و تربیت دانش‌آموزان در اقصی نقاط استان تعطیل نشود.
واقعی افزود: پویش لبخند رضایت از مهر ماه در استان آغاز شد و تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۷۹۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , آموزش و پرورش , کرونا , مدارس