دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۹
از سوی آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛

جزئیات بازگشایی مدارس در خراسان جنوبی اعلام شد

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با توجه به قرار گرفتن استان در شرایط زرد و آبی، از ابتدای بهمن‌ماه کادر اداری و اجرایی تمام مدارس، موظف به حضور فیزیکی در محل کار هستند.
جزئیات بازگشایی مدارس در خراسان جنوبی اعلام شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، محمد علی واقعی صبح دوشنبه در نشست ویدئو کنفرانس با مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان، با اشاره به آخرین تصمیم ستاد ملی کرونا در خصوص بازگشایی مدارس در مناطق آبی و زرد، اظهار کرد: در مورد بازگشایی مدارس پس از بررسی‌های لازم سه تصمیم مجزا گرفته شده است.

وی بیان کرد: حضور فیزیکی و ارتباط چهره به چهره معلم با دانش آموز لازمه آموزش با کیفیت در پایه های اول و دوم مقطع ابتدایی است.
واقعی ادامه داد: آموزش مجازی عملاً برای پایه‌های اول و دوم مقطع ابتدایی، آموزش مناسبی نیست به همین منظور تمام مدارس این دو پایه در شهرهای زرد و آبی به‌صورت حضوری برگزار می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی ادامه داد: در مدارس بالای ۱۰ نفر باید دانش آموزان در روزهای هفته توزیع شوند تا همه بتوانند از آموزش حضوری بهره‌مند شوند.
وی ادامه داد: مدارس کمتر از ۵۰ نفر دانش‌آموز، در تمام دوره های تحصیلی به‌صورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود.

واقعی خواستار رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و برگزاری کلاس‌های حضوری با تعداد تنها ۱۰ دانش آموز شد و گفت: مدارس موظف هستند از امروز تا اول بهمن‌ماه در این زمینه برنامه‌ریزی کرده و با آگاهی بخشی به خانواده‌ها، نحوه برگزاری کلاس‌های حضوری را به ایشان اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۰۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بازگشایی مدارس , خراسان جنوبی , آموزش و پرورش , فضای مجازی , کرونا