سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۷

محکومیت متهم گرانفروشی روغن در نهبندان

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی اظهار کرد: با حکم شعبه اول تجدید نظر تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی جریمه پرونده گرانفروشی روغن در نهبندان قطعی شد.
محکومیت متهم گرانفروشی روغن در نهبندان
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمد حسین اشرفی، امروز سه شنبه ۲۳ دی به خبرنگاران گفت: با ارسال گزارش از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت شهرستان نهبندان مبنی بر اینکه در بازرسی از یک واحد صنفی، فروشنده تعداد ۸ حلب ۵ کیلوگرمی روغن جامد را بالاتر از قیمت مصوب به فروش رسانده، پرونده‌ای تشکیل و در شعبه اول بدوی اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان رسیدگی شد.

وی با بیان اینکه متهم در شعبه به پرداخت ۷ میلیون و ۹۲۰ هزار ریال جزای نقدی محکوم شد، تصریح کرد: محکوم علیه پس از رویت رای ابلاغی، اعتراض خود را نسبت به دادنامه صادره اعلام داشت تا پرونده برای رسیدگی مجدد به شعبه اول تجدید نظر استان ارسال شود.

رئیس شعبه اول تجدید نظر تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی یادآور شد: در شعبه اول تجدید نظر استان نیز پس از بررسی اوراق پرونده و ملاحظه لایحه اعتراضیه و نظر به اینکه در این مرحله از رسیدگی محکوم علیه نتوانسته دلایل و مدارک مستندی را برای نقض رای شعبه بدوی ارائه کند، ضمن رد اعتراض وی رای صادره از سوی شعبه بدوی تأیید شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۲۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , بیرجند , روغن , نهبندان