چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶

کاروان نیکوکاری هلال احمر به مناطق مرزی درمیان اعزام شد

رئیس جمعیت هلال احمر درمیان گفت: در راستای خدمت هر چه بیشتر به نیازمندان، کاروان نیکوکاری هلال احمر به مناطق محروم درمیان اعزام شد.
کاروان نیکوکاری هلال احمر به مناطق مرزی درمیان اعزام شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، جواد مرادی صبح چهارشنبه در جمع پرسنل هلال احمر درمیان از اعزام کاروان نیکوکاری به روستاهای مرزی درمیان خبر داد و افزود: این کاروان به همت خیرین با هدف خدمت به محرومان و دلجویی از نیازمندان به مناطق مرزی اعزام شد.

وی اظهار کرد: توزیع ۲۰۰ ثوب البسه بین کودکان نیازمند، ۵۰ قطعه اسباب بازی، ۳۰ بسته معیشتی و تامین هزینه درمانی شش کودک بیمار نیازمند از جمله خدمات این کاروان بوده است.
مرادی ارزش این خدمات را بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال دانست و افزود: در این کاروان، پوشش مادام العمر هزینه درمانی سه کودک بیمار توسط یک نوع دوست رقم خورد که گامی بسیار ارزنده در کمک به محرومان است.

رئیس جمعیت هلال احمر درمیان بیان کرد: اهدای یک دستگاه آبگرمکن، یک دستگاه بخاری، ۳۰ متر مربع موکت و ۱۰ تخته پتو به یک خانواده نیازمند به ارزش ۵۰ میلیون ریال از دیگر اقدامات کاروان بوده است.
مرادی از توزیع ۸۰۰ پرس غذای گرم بهداشتی در روستاهای دونخی، دفت آباد، جاجنگ و شهر اسدیه و قهستان خبر داد و افزود: این گام به همت خانه های هلال روستاهای دادران، محمدآباد و سرو برداشته شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۲۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , هلال احمر , خراسان جنوبی , بیرجند