سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

خنثی سازی تحریم ها با لبخند محقق نمی شود/لزوم حمایت از جوانان

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه خنثی سازی تحریم ها با لبخند محقق نمی شود، گفت: مسئولان تمرکز امور را بر حمایت از جوانان و شرکت های دانش بنیان داخل قرار دهند.
خنثی سازی تحریم ها با لبخند محقق نمی شود/لزوم حمایت از جوانان
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح سه شنبه در نشست با جمعی از مسئولان در بیرجند بیان کرد: بالاترین ارزش برای جبهه ولایی، توانمند شدن و ایستادگی در مقابل تفکر لیبرالی غرب است.

وی با بیان اینکه هر جا که باور «ما می توانیم» ریشه دوانده، ایران اسلامی موفق و پیروز بوده است، افزود: همچنین هر کجا که از موضع سازش با دشمن وارد شده‌ایم خسارت‌های جبران ناپذیری به کشور وارد شده است.
آیت الله عبادی با بیان اینکه خنثی سازی تحریم‌ها با سازش و لبخند محقق نمی‌شود، اظهار کرد: مسئولان از نتایج مذاکره با غرب طی این سال‌ها درس بگیرند و تمرکز امور را بر حمایت از جوانان، شرکت‌های دانش بنیان و دیگر نهادهای توانمند داخلی قرار دهند.

کشورهای غربی هیچ گاه قابل اعتماد نیستند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: رفتار کشورهای آمریکایی و اروپایی در جریان ویروس کرونا گواه محکمی از نوع تفکر غرب در برابر انسان‌ها است.
وی بیان کرد: در دوران سخت کرونا که علاوه بر مشکلات بهداشتی و درمانی، مسئله معیشت و اقتصاد مردم در دنیا دچار بحران شده بود، در شهرهای کشور کارهای بزرگ جهادی برای کمک به کادر درمانی و بهداشتی و معیشت مردم صورت گرفت.

آیت الله عبادی با اشاره به رفتار غیر انسانی کشورهای آمریکایی و اروپایی در تحریم دارویی کشور در گذشته، گفت: کشورهای غربی نشان داده‌اند که هیچ‌گاه قابل اعتماد نیستند.
وی با بیان اینکه تجربه خون‌های آلوده به ایدز در سالهای گذشته بزرگترین سند رسوایی غرب است، تاکید کرد: این موضوع نباید در واردات واکسن کرونا باری دیگر تکرار شود.

آیت الله عبادی بیان کرد: متأسفانه آمریکا پرستان داخلی و خارجی در مقابل تحریم دارویی آمریکا علیه ایران سکوت کردند و امروز که باید به توان داخلی کشور در تولید واکسن ایرانی افتخار کنیم، می‌گویند که واکسن را سیاسی نکنید.
وی با بیان اینکه آمریکا، انگلیس و فرانسه هیچ‌گاه دلسوز مردم ایران نبوده و نیستند، افزود: اگر این کشورها دلسوز ملت ایران بودند پانسمان بیماران پروانه‌ای، حمل و نقل اقلام سلامت محور و بسیاری از داروهای دیگر را تحریم نمی‌کردند.

خباثت غرب علیه اشخاص انقلابی تمامی ندارد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: در حال حاضر بیش از صدها شرکت دانش بنیان در زمینه‌های داروسازی و سلامت با هدف قطع وابستگی کشور به غرب فعال هستند که بالاترین هدف آنان ارتقای کرامت انسان‌ها است.
وی با اشاره تحریم نهادهای انقلابی کشور از سوی آمریکا، گفت: آمریکا می‌داند که ایران اسلامی وقتی اراده کند، می‌تواند تحریم‌ها را خنثی کند و خباثت‌های غرب علیه نهادها و اشخاص انقلابی ایران تمامی ندارد.

آیت الله عبادی بیان کرد: تحریم مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و مؤسسه وابسته به این نهاد شرکت دانش بنیان برکت و همچنین سازمان‌های اقتصادی آستان قدس رضوی که موفقیت‌های زیادی در دستیابی به واکسن کرونا و تأمین مواد بهداشتی و درمانی کشور بدست آورده‌اند، در همین جهت است.
وی با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا هیچ‌گاه نتوانسته در روحیه خودباوری و تفکر ما می‌توانیم ملت ایران خللی وارد کند، افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) همواره مورد اعتماد و افتخار مردم بوده و در طول عمر بیش از چهل ساله انقلاب خدمات و اقدامات شایسته ای در زمینه اقتصادی، اجتماعی و در حال حاضر کرونا به ملت ایران ارائه کرده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۵۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , بیرجند , خراسان جنوبی