يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۹

هیچ دانش‌آموزی نباید از آموزش محروم بماند

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: هیچ دانش‌آموزی نباید از آموزش محروم بماند و باید تلاش مضاعف خود را نسبت به افزایش پوشش تحصیلی و جلوگیری از ترک تحصیل آن‌ها معطوف نماییم.
هیچ دانش‌آموزی نباید از آموزش محروم بماند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، رضا یکه‌خانی صبح امروز در وبینار استانی ویژه مدارس شبانه‌روزی، اظهار داشت: مدارس شبانه‌روزی ضمن گسترش عدالت آموزشی، پایگاه‌های سالم، امن و پویا هستند که می‌توانند زمینه تعالی و رشد دانش‌آموزان را فراهم کنند.
وی توجه به ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی و تربیتی به‌ویژه در مدارس شبانه‌روزی را اولویت اول خادمین نظام تعلیم و تربیت دانست و تصریح کرد: ارائه آموزش باکیفیت، همتراز حفظ سلامت معلمان و دانش‌آموزان باید مورد توجه قرار بگیرد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی افزود: ضرورت دارد مدیران مدارس نسبت به پایش مستمروضعیت آموزشی و پرورشی دانش‌آموزان اقدام نمایند تا دانش‌آموزی از فرآیند یاددهی و یادگیری عقب نماند.
یکه‌خوانی با بیان اینکه بیماری کروناو به تبع آن شرایط پیش آمده برای نظام تعلیم و  تربیت وظیفه همکاران ما را در مدارس به‌ویژه مدارس شبانه‌روزی را سنگین‌تر کرده، گفت: هیچ دانش‌آموزی نباید از آموزش محروم بماند و باید تلاش مضاعف خود را نسبت به افزایش پوشش تحصیلی و جلوگیری از ترک تحصیل آن‌ها معطوف نماییم.

وی عنوان کرد: مدیران مدارس نسبت به اجرای طرح‌هایی نظیر ایران مهارت، خود اتکایی،تجلیل از حامیان مدارس شبانه‌روزی، فعالیت‌های فوق برنامه و مهارت‌آموزی اهتمام جدی داشته باشند.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی از مدیران خواست تا ضمن تجزیه و تحلیل دقیق نتایح امتحانات نوبت اول در سال تحصیلی جاری، برنامه‌ریزی لازم را جهت ارتقاء کیفی آموزش انجام دهند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۶۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , دانش آموزان , آموزش و پرورش , خراسان جنوبی