دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد؛

لزوم کادر سازی برای پاسخگویی به توطئه های دشمنان

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: با توجه به توطئه های دشمن، باید برای آیندگان کادر سازی هایی شود که مطابق با شرایط روز پاسخگوی هر گونه حرکت دشمنان باشد.
لزوم کادر سازی برای پاسخگویی به توطئه های دشمنان
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی در دیدار با قائم مقام دبیر شورای نگهبان بیان کرد: جایگاه شورای نگهبان ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
وی با بیان اینکه از نیمه خرداد ۴۳ تاکنون، تحمل سختی آزادگان، فداکاری شهدا، ایثارگران و حضور مردم به این معنا است که اسلام اجرایی را به میدان آورند، افزود: این امر زمانی تحقق می‌یابد که مجریان شایسته‌ای در قوای سه‌گانه و مسئولیت‌های مختلف با انگیزه انقلاب توفیق یابند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه نظام بر اساس انتخابات است، اظهار کرد: اگر انتخابات موفقی برابر خواسته‌های مردم تحقق یابد، کشور به آرمان دیرینه‌اش می‌رسد در غیر این صورت باز هم در راه می‌مانیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: بی هزینه ترین کار برای دشمن این است که به نحوی به انتخابات ضربه بزند بنابراین نظام، شورای نگهبان را پیش بینی کرد تا مرز حفظ شود.

وی با بیان اینکه حفظ تمام اقداماتی که تاکنون برای ارزش‌های اسلام و تحقق عدالت انجام شده به توفیقات شورای نگهبان بستگی دارد، گفت: تاکنون شورای نگهبان تلاش‌های زیادی را انجام داده اما باز هم متناسب با زمان، دشمن دایره را تنگ می‌کند که نیازمند توجه است.
آیت الله عبادی با بیان اینکه در سال ۵۷ تمام امور از صفر شروع شد و بر اساس آزمون خطا جلو آمده و نیروهای ارزشمندی تربیت شده‌اند، گفت: دشمن از تمام گزینه‌های روز میز برای نفوذ به انقلاب و کشور استفاده می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: این شرایط ایجاب می‌کند برای آیندگان کادر سازی هایی شود که مطابق با شرایط روز پاسخگوی هر گونه حرکت دشمن باشد.
وی با بیان اینکه تنها اینکه بر اساس تجربه و آزمون خطا پیش برویم، کفایت نمی‌کند، گفت: امید است با همدلی و همفکری انتخاباتی مورد رضای خدا شکل بگیرد و خستگی مردم هم گرفته شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۹۹۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , بیرجند , خراسان جنوبی