دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱

فروش ۲۴ میلیون تومانی فیلم‌های جشنواره فجر در خراسان جنوبی

معاون فرهنگ و ارشاد خراسان‌جنوبی گفت: فیلم‌های جشنواره فیلم فجر حدود ۲۴ میلیون تومان در خراسان‌جنوبی فروش داشته است.
فروش ۲۴ میلیون تومانی فیلم‌های جشنواره فجر در خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، سید علی زمزم اظهارکرد: یکی از اتفاقات بسیار خوب فرهنگی در سال‌های اخیر در استان‌ها اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر است که بی شک به رونق سینماها کمک کرده است.

معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه امسال استان خراسان‌جنوبی میزبان اکران فیلم‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بود، بیان‌کرد: علی رغم شیوع کرونا به واسطه رعایت مسائل بهداشتی و پروتکل‌ها مردم استقبال خوبی از فیلم‌های جشنواره داشتند.
زمزم گفت: در این جشنواره ۱۶ فیلم در سینما پارک قاین و سینما فردوسی بیرجند اکران شد که در این میان فیلم‌های شیشلیک، ابلق، بی همه چیز و تک تیرانداز بیش از سایر فیلم‌ها مورد اقبال مردم قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه فیلم‌های جشنواره فیلم فجر ۲۴ میلیون تومان در خراسان‌جنوبی فروش داشته است، یادآور شد: ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان سینما پارک قاین و حدود ۱۲ میلیون تومان نیز سینما فردوسی بیرجند فروش داشته است.
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی اظهارکرد: یکی دیگر از اتفاقات هنری بسیار مطلوب در خراسان جنوبی راه یابی نمایش «زال سپیدموی» به هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۰۳۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جشنواره فجر , خراسان جنوبی , بیرجند , سینما