يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰

۱۵۸ هزار و۹۷۸ نفر در خراسان جنوبی کد بورسی دریافت نکردند

مدیر شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت در خراسان جنوبی با بیان اینکه سهام عدالت استان در کشور بالاترین ارزش را دارد گفت: تاکنون در استان از افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند ۱۵۸ هزار و ۹۷۸ نفر کد بورسی دریافت نکردند.
۱۵۸ هزار و۹۷۸ نفر در خراسان جنوبی کد بورسی دریافت نکردند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، بهروز قاسمی اظهار داشت: تاکنون بیش از 65 درصد از سهام‌دارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند معادل 303 هزار و 688 نفر در سامانه سجام ثبت‌نام کرده و کد بورسی دریافت کردند.

وی با بیان اینکه از این تعداد 158 هزار و 978 نفر هنوز کد بورسی دریافت نکرده‌اند افزود: همه مراحل ثبت نام در سامانه به صورت غیر حضوری قابل انجام است و نیاز به مراجعه حضوری و دفاتر پیشخوان نیست.
مدیرعامل  شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت در خراسان جنوبی از همه سهامدارانی که هنوز در سامانه سجام ثبت نام نکرده درخواست کرد تا هرچه زودتر در این سامانه ثبت نام کنند.

قاسمی از افزایش ارزش سهام عدالت خراسان جنوبی خبر داد و گفت: ارزش هر سهم در حال حاضر 218 تومان است در حالی که این رقم در هفته گذشته 211 تومان بود و در حال حاضر بیش از سه درصد افزایش یافته است.
وی ادامه داد: ارزش سهام عدالت در خراسان جنوبی در کشور تک است چرا که شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان جنوبی «وسخراج» در بازار سرمایه اولین شرکتی بود که در کشور راه‌اندازی شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۰۷۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , بورس , اقتصاد